Geri Dön
Kültür Sanatİlhan Koman sergisi Contemporary İstanbul'da

İlhan Koman sergisi Contemporary İstanbul'da

Tosyalı Holding, bu yıl Tersane İstanbul’da 16’ncısı düzenlenecek olan Contemporary Istanbul’da İlhan Koman Sergisi ile yer alacak. TOSYALI Holding bu sergi ile üretim süreçlerinin DNA’ sında yer alan ileri dönüşümün sanatla buluşmasına destek oluyor.

İlhan Koman sergisi Contemporary İstanbul'da

Tosyalı Holding, 5-6 Ekim Ön İzleme ve 7-10 Ekim tarihleri arasında genel izleme il Tersane İstanbul’da kapılarını ziyaretçilere açacak olan 16. Contemporary Istanbul’da “Türk Leonardo da Vinci” olarak kabul edilen İlhan Koman’ın sergisini destekleyerek,  sürdürülebilir sanatın gelişimine katkı sağlıyor.

Birleşmiş Milletler’in 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda dünya daha sürdürülebilir bir yaşam için harekete geçerken, sanatta sürdürülebilirlik akımı da her geçen gün daha fazla dikkat çekiyor. Sanat dünyası, sorumlu üretim ve tüketim etrafında birleşip artık çalışmalarını bu hedefler çerçevesinde, ileri dönüşümle yapıyor.

Sanatçılar “upcycling”, yani kullanılmış ve çöpe atılacak ürünlerden yeni şeyler üretme yöntemini kullanarak hem diğer sektörlere örnek olmak hem de gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak istiyorlar.

5-6 Ekim ön izleme ve 7-10 Ekim tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak olan 16. Contemporary Istanbul, 60 galeri ve kurumu Tersane İstanbul'da bir araya getirecek. Fuar ayrıca çok sayıda yabancı ziyaretçi, gazeteci ve koleksiyoneri de İstanbul’da ağırlayacak.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler