Geri Dön
Kültür SanatMehmet Turgut'un yeni sergisi Kemancı'da!

Mehmet Turgut'un yeni sergisi Kemancı'da!

Fotoğrafın usta ismi, rock’n roll’un asi çocuğu Mehmet Turgut’un “rock” fotoğrafları; “Rock’n Frame” sergisiyle, yaşayan bir müzik mekanı olan Taksim Kemancı Rock Bar’da!

Mehmet Turgut'un yeni sergisi Kemancı'da!

Jack Daniel’s sponsorluğunda 31 Temmuz – 10 Ağustos 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek rock’n roll sergisinde; Alice Cooper, Metallica, Teıoman, Erkin Koray, Özge Fışkın, Yüksek Sadakat, Hayko Cepkin, Koray Candemir, MaNga, Melis Danişmend gibi rock müziğinin sevilen isimlerinin fotoğrafları yer alıyor!

Türkiye’deki rock ve metal müziğin tapınağı, her müzikseverin yolunun geçtiği bir mabet olan Kemancı’da gerçekleşecek sergide; Mehmet Turgut’un objektifinden yerli ve yabancı toplam 56 rock yıldızı sahne alıyor.

Jack Daniel’s sponsorluğunda düzenlenen sergi; Alice Cooper, Ozzy Osbourne, Metallica, Apocalyptica, Slayer, Aslı Gökyokuş, Aylin Aslım, Erdem Yener, Çilekeş, Erkin Koray, Gökçe, Gripin, Hayko Cepkin, Koray Candemir, MaNga, Melis Danişmend, Mirkelam - Kargo, Nejat Yavaşoğulları, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Redd, Rock FM, Sakin, Serkan Çeliköz, Teoman, Ete Kurttekin, Yasemin Mori, Yüksek Sadakat, Nikkiwild, Badem, Zagaband ve daha birçok sevilen ismin fotoğraflarından oluşuyor.

Mehmet Turgut’un 31 Temmuz – 10 Ağustos 2011 tarihleri arasında Kemancı’da gerçekleşecek “Rock’n Frame” sergisi, ücretsiz olarak fotoğraf meraklılarının ziyaretine açık.