Geri Dön
Kültür SanatMerve Sevi ´Arkeolog´ olarak sevenleriyle buluşacak..

Merve Sevi ´Arkeolog´ olarak sevenleriyle buluşacak..

Ünlü oyuncu Merve Sevi, 3 Haziran’da vizyona girecek olan ´Şeytanın Çocukları: El Ebyaz´da geçmişi karanlık bir gemide çalışma yapan arkeologu canlandıracak. Merve Sevi sevenlerinin karşısına ´Şeytanın Çocukları: El Ebyaz´ filminde arkeolog olarak çıkıyor.

Merve Sevi ´Arkeolog´ olarak sevenleriyle buluşacak..

Merve Sevi ´Arkeolog´ olarak sevenleriyle buluşacak..

Korku ve gerilim dolu yapımda üst düzey performans gösteren Merve Sevi´ye filmde Cenk Torun ve Fırat Çöloğlu da eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Oya Köksal ve Vedat Dikmetaş üstleniyor.

´Şeytanın Çocukları: El Ebyaz´ filminin konusu ise şöyle: Arkeoloji çalışmaları yapan bir ekibin yolu esrarengiz bir gemide kesişir. 2 yıl önce bu gemide korkunç olaylar yaşanmıştır ama görevi alan yeni ekipten yalnızca bir kişi bu olayların iç yüzünü bilmektedir. Genç ekip için ilgi çekici olduğu kadar ürkütücü de olan gemi demir aldıktan sonra esrarengiz olaylar yaşanmaya başlar. Bu esrarengiz olaylar genç ekipten kimileri için her şeyin sonu, içlerinden biri için kendisiyle yüzleşme olacaktır.

Filmin yönetmenliğini Oya Köksal ve Vedat Dikmetaş yaparken senaryosu ise Alper Kıvılcım´a ait. Yapımcılığını ise Tarık Karakulak, Serdar Çelik yapıyor.

Merve Sevi ´Arkeolog´ olarak sevenleriyle buluşacak..

´Şeytanın Çocukları: El Ebyaz´ filminin oyuncu kadrosunda Merve Sevi, Cenk Torun, Fırat Çöloğlu, Balamir Emren, Emin Gümüşkaya, Sedat Erdiş, Birgül Ulusoy, Tuğba Kurukoğlu, İdil Aladağ, Ceyda Ayça Çetin, Elif Ela Duman, Elif Özkul, Ebru Sarıtaş gibi isimler rol alıyor.

Film 03 Haziran´da sinemaseverlerle buluşacak.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler