Geri Dön
Kültür SanatMilliyet Sanat, okurlarını bir video sanat projesinin parçası olmaya çağırıyor

Milliyet Sanat, okurlarını bir video sanat projesinin parçası olmaya çağırıyor

Milliyet Sanat dergisinin Contemporary İstanbul 2020 için Ayşegül Sönmez danışmanlığında Fırat Gürgen tarafından hazırlanacak çevrimiçi fuarın video sanat projesinin  bir parçası olmak ister misiniz?

Milliyet Sanat, okurlarını bir video sanat projesinin parçası olmaya çağırıyor

O halde kültür sanat etkinliklerine katıldığınız, açıkhavada konserler izleyip, sergi salonlarını adımladığınız; müzelerde, fuarlarda selfie çektiğiniz günlerde içinden sanat geçen pandemi öncesi fotoğraflarınızı bize gönderin, hazırlanacak videoda bu fotoğraflarla yer alıp bir sanat projesinin parçası olun.

Projenin amacı, pandemi öncesine dair duygularımızı tetikleyerek bizi yarına dair umutlandırmak.

Her yıl Türkiye ve dünya çağdaş sanatının en iyi örneklerini İstanbul’da bir araya getiren ve Contemporary Istanbul, bu yıl çevrimiçi olarak 19 – 20 Aralık 2020 tarihleri arasında ön izleme, 21 Aralık 2020 – 06 Ocak 2021 tarihleri arasında ise genel ziyarete açık bir şekilde sanatseverlerle buluşacak. On sekiz gün sürecek çevrimiçi fuar https://virtual.contemporaryistanbul.com adresinden ziyaret edilebilecek.

Fotoğraflarınızı 5 Aralık 2020 tarihine kadar msanat@milliyet.com.tr adresine göndererek projemize dahil olabilirsiniz.

Katılımlarınızı bekliyoruz.

 

Milliyet Sanat, okurlarını bir video sanat projesinin parçası olmaya çağırıyor

 

Bilgilendirme: 1) Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş.’nin imtiyaz hakkı sahibi bulunduğu Milliyet Sanat Dergisi tarafından hazırlanacak video için fotoğraf, video, yazı veya sair görsel ve yazılı içerik  (“İçerik”) göndererek Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na ilişkin olarak aşağıdaki hususları kabul etmiş sayılırsınız.

  1. İçeriğin tamamen ve münhasıran tarafınızca hazırlanmış olduğunu veya
  2. İçeriği gönderme ve aşağıdaki lisansları verme konusunda yetkiniz olduğunu,
  3. İçeriğin Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş. tarafından tek başına veya hazırlanması planlanan derlenme eser veya eserlerde kullanılmak üzere İçerik’e ilişkin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 21. maddesinde belirtilen “İşleme”, 22. maddesinde belirtilen “Çoğaltma”, 23. maddesinde belirtilen “Yayma”, 24. maddesinde belirtilen “Temsil” ve 25. maddesinde belirtilen “İşaret/ses, görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim”mali haklarını kullanma tam ruhsatını (lisansını) yurtiçinde ve yurtdışında kullanılmak üzere herhangi bir süre ve sayı sınırlamasına tâbi olmaksızın basılı ve dijital ortamda kullanılmak üzere bilabedel olarak Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş.’ye verdiğinizi,
  4. İçerik’in hukuka aykırı bir unsur ihtiva etmediğini, 
  5. İçerik sebebiyle üçüncü kişilerden gelebilecek fikri mülkiyet hakkı ihlali başta olmak üzere tüm hak taleplerinin bizzat muhatabı olduğunuzu ve Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş.’yi işbu taleplerden beri kılacağınızı kabul, beyan ve taahhüt etmeniz gerekmektedir.

(Katılımcılar, bu nedenle gönderecekleri e-postada yukarıdaki metni kopyalayarak, "yukarıdaki tüm koşulları kabul ediyor ve gerçeğe aykırı beyanda bulunmam nedeniyle Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş.'nin zarara uğramasına neden olursam, uğrayacağı tüm zararı karşılamayı kabul, beyan ve taahhüt ediyorum" yazarak "İçerik" ile birlikte göndermeleri gerekmektedir.)

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince projeye katılanlar söz konusu eserlerinin yayınlanması için Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş.'ye vermiş oldukları lisans nedeniyle kişisel verileri bir "Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması" hukuki sebebine dayalı olarak Veri Sorumlusu Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş. tarafından işlenecektir. İşlenecek verilerle ilgili Aydınlatma Metnine buradan adresinden erişebilirsiniz.

Milliyet Sanat, okurlarını bir video sanat projesinin parçası olmaya çağırıyor

 

Dikkat çekerek açıkladı: Türkçe için felaket habercisidir
Yılın ilk MGK'sında Ukrayna vurgusu! Taraflara tansiyonu düşürün çağrısı
Meteoroloji yeni raporu yayımladı! 21 il için kritik uyarı
İstanbul Valisi duyurdu! İşte yasağın biteceği saat...
Erzurum'da çığ felaketi! Acı haber geldi...
Fikret Orman'dan Şafak Mahmutyazıcıoğlu açıklaması
Fatma Girik son yolculuğuna uğurlandı!
Film gibi operasyon! Gizlenmeye çalıştı, yara izi ele verdi
Asgari ücretin üzerinde çalışanlar dikkat! Maaş tabloları ortaya çıktı
Kritik senaryo! Gram altın yıl içerisinde...
Acun, Süper Lig efsanesini getirdi! Fotoğraf basına sızdı
Bircan Bali gözyaşlarıyla anlattı! Mahmutyazıcıoğlu'nun son sözleri
F.Bahçe ilk transferini bitirdi! Duyurdular, 1.5 milyon euro bonservis
Nusret Gökçe son paylaşımıyla sosyal medyanın diline düştü
Kuyumcularda altın günleri başladı!