Geri Dön

Social Jazz Bar'da Parizyen bir gece

Michel Legrand & Michel Petrucciani besteleriyle Parizyen bir gece! Bir Cem Kaprol projesi olan "Une Nuit Parisienne" 25 Ocak gecesi 21.30'da Social Jazz Bar sahnesinde caz dinleyicisiyle buluşuyor.

Social Jazz Bar'da Parizyen bir gece

Piyanist Cem Kaprol'ün öncülüğünde "Une Nuit Parisenne" projesiyle ağırlıklı olarak Michel Legrand & Michel Petrucciani bestelerini seslendiren grup, ayrıca bilinen Fransız chansonlarının caz yorumlarını seslendiriyor.

Aramızdan ayrılmis olan bu iki degerli Fransız müzisyenin anısına hazırlanan projede, bu müzisyenlerin bilinen parçalarını kendine özgü modern yaklaşımı ile yorumlayan grupta piyanoda Cem Kaprol, vokalde Gülce Duru, çelloda Selin Nardemir, gitarda Sıtkı Sırtanadolu, basta Anıl Deniz ve davulda Burak Duman sahne alıyor.

 

Social Jazz Bar hakkında

Karaköy’de, Bankalar Caddesi’nin tam girişinde, meydana ve köprüye kadar bakan, işletmesi ise Sevil Günsal ve Korkut Bayraktar tarafından 1 yılı aşkın süredir iyi caz yapılan bir samimi mekan var. ‘Sosyalleşme’ ve ‘Caz’ kavramlarını günümüzün beklentileriyle ilişkilendiren mekanın müzik direktörü ise Ozan Musluoğlu.

Social Jazz Barda Parizyen bir gece

 

Daniella Alvarez bacağını kaybetti ama dansı bırakmadı2011 yılında Kolombiya Güzeli seçilen Daniella Alvarez'in, geçirdiği mide operasyonu sonradan bir kabusa dönüştü. Ünlü model bacağını kaybetse de dans tutkusunu kaybetmedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber