Geri Dön
Kültür Sanat'Şu An Buradasınız' 24 Eylül'de Vision Art Platform'da açılıyor

'Şu An Buradasınız' 24 Eylül'de Vision Art Platform'da açılıyor

'Şu An Buradasınız' 24 Eylül Cuma günü Vision Art Platform'da açılıyor. Sergi, farklı tekniklerle çalışan 4 sanatçının eserlerini bir araya getiriyor. Mike Berg, Merve Denizci, Umut Kambak ve Semih Zeki'nin katıldığı 'Şu An Buradasınız'ın metnini küratör ve sanat yazarı Sinan Eren Erk yazdı.

'Şu An Buradasınız' 24 Eylül'de Vision Art Platform'da açılıyor

"Şu An Buradasınız, sınırları, çevreyi, boşlukları ve bütün bunların içindeki insanı, dört sanatçının kişisel perspektifinden izleyiciye sunuyor. Tüketim toplumu düşüncesinin devamında ortaya çıkan süpermarket estetiğinin indirgemeci yapısının karşısına, özgür ifade alanlarını koyuyor.

İnsanın yapıyla kurduğu ilişkide çerçevelenen tüm fikirleri bir kez daha çerçeveliyor ve onları kendi hakimiyet alanlarının ortasında eleştiriyor. Görüş alanıyla oynayarak kurguyu tersine çeviriyor ve sahip olanın sahip olduğunu sandığına olan kaçınılmaz bağlılığını gözler önüne seriyor."

24 Eylül Cuma günü açılan Şu An Buradasınız, 24 Ekim tarihine kadar 11.00 – 18.00 saatleri arasında, Vişnezade mh. Süleyman Seba cd. No.35 Akaretler Beşiktaş adresindeki Vision Art Platform'da izlenebilir.

Şu An Buradasınız 24 Eylülde Vision Art Platformda açılıyor

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler