Geri Dön

Tatlı krizlerine son veren kitap!

Diyet sürecinde veya sonrasında en büyük zaafımız tatlılar ve atıştırmalıklar! Nedense, kiloları tekrar geri getiren veya kilo vermeyi engelleyen de yine onlar.Peki, hem kilo vererek hem de verdiğimiz kiloları koruyarak, suçluluk duygusu yaşamadan ağız tadı ile tatlı yemek mümkün değil mi?

Tatlı krizlerine son veren kitap!

Uzman Diyetisyen Seçil Kenar, mesleğinde 20 yılda edindiği tecrübe ile bu kitaptaki tarifleri oluşturdu, hepsini tek tek uyguladı, resimledi ve 50 şekersiz tarifle kalıcı zayıflamanın formülünü sizlerle paylaşıyor.
Kurabiyeden keklere, turtadan pudinglere, waffle’den crumble’ye, magnolia’dan dondurmaya şekersiz ama tatlı ve sağlıklı tarifler bu kitapta… Elbette tatlının yanında tuzlu çeşitleri de var.
Seçil Kenar, tariflerin yanında sağlıklı zayıflama ve kilo koruma için ipuçları da veriyor.
Okuyun hem tatlı krizlerinden hem de kilolarınızdan kurtulun!

Diyetisyen Seçil Kenar

1980 yılında Edirne’de doğdu. 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nü bitirdi. 2003 yılında Memorial Hastanesi klinik diyetisyeni 2005-2008 yılları arasında ise Memorial Hastanesi diyet hizmetleri yöneticisi olarak görev aldı. Mart 2008’den itibaren Nişantaşı’nda Dengeli Yaşam Tarzı (DYT) adındaki beslenme-diyet danışmanlığı merkezinin yöneticiliğini yapmaktadır. 2009 yılında Zayıflamak İstiyorum, 2013 yılında Tarihinden Tarifine Bulgur adlı 2 kitabı yayınlanmıştır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber