Geri Dön

Yarıyıl tatilinde çocuklara özel içerikler

TV+, yarıyıl tatilini çocuklara özel çizgi film ve animasyonlarla karşıladı. Zengin çocuk yayınlarının yanı sıra dünyanın en sevilen çocuk kanalı olan Nickelodeon çizgi filmlerinden 500 bölümlük bir seçki ve listesine yeni eklediği Nicktoons kanalı ile minikleri eğlenceli bir tatil bekliyor.

Yarıyıl tatilinde çocuklara özel içerikler

TV+, bu yarıyılda da minik izleyicilerini unutmadı. Çocuklar için yayınladıkları çizgi film ve animasyonları özenle seçen TV+, uzaktan eğitim döneminde DaVinci ve English Club TV gibi kanallarla öğrencilere hem eğlenecekleri hem de öğrenecekleri yapımlar sunmaya devam etti. Pandemi sebebiyle zor bir eğitim-öğretim yılını geride bırakan çocuklar, TV+ çocuk kanalları sayesinde keyifli bir yarıyıl tatili yaşayacak.

Nickelodeon’ın en sevilen çizgi dizileri TV+’ta

Dünyanın en çok seyredilen çocuk kanalları arasında olan Nickelodeon’da yayınlanan 500 bölümlük içeriği kataloğuna ekleyen TV+, yüzlerce çizgi film, animasyon ve çocuk programı ile miniklere keyifli anlar yaşatıyor. 

Platforma eklenen yapımlar arasında; inek, fare, domuz ve köpek gibi hayvanların bir çiftlikteki hayatını konu edinen ‘Back at the Barnyard’, Zac ve Leah adında iki yakın arkadaşın maceralarını anlatan ‘Işıltı ve Parıltı’, bir traktör ve sürücüsünü konu alarak fizik ve matematiğe dair bilgilendirmeler yapan ‘Blaze ve Yol Canavarları’, konusu sadece insanları kabul eden bir ortaokula başlayan küçük bir canavarın etrafında dönenen ’Canavar Bunsen’,  Dora isimli bir kızın, kaşif ailesi ve arkadaşları ile birlikte Parapata isimli kenti aramaya başlamaları ile gelişen olayları konu alan ‘Dora ve Arkadaşları’ bulunuyor.

Yeni eklenen diğer yapımlar arasında ise sevimli iki kuşun ormandaki maceralarını anlatan ‘Harvey Beaks’, ‘Pençe Devriyesi’ olarak adlandırılan ve kurtarma köpeklerinden oluşan bir ekibin hikâyesini konu alan ‘Paw Patrol’, kaplumbağaların yeteneklerini keşfettiği yıllardır severek izlenen Ninja Kaplumbağa serilerinden ‘Ninja Kaplumbağaların Yükselişi’, Rusty adlı genç bir mucit ve onun özelleştirilmiş robotlardan oluşan ekibinin maceralarını anlatan ‘Rusty Rivets’ ve uzun yıllardır popülaritesini koruyan karakterlerin su altı şehrindeki maceralarını ve çabalarını anlatan ‘SüngerBob KarePantolon’ yer alıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber