Geri Dön
Milliyet Executiveİpekyol kıyafeti internette denetecek

İpekyol kıyafeti internette denetecek

İpekyol Bilgi Teknolojileri ve E-Ticaret Direktörü Şevket Süreyya Çelikkanat, gerek insan kaynağına gerekse iş uygulamaları ile modern altyapılara uzun yıllardır yatırım yaptıklarını ifade etti.

İpekyol kıyafeti internette denetecek

Perakendede dijital dönüşümün itici gücünün e-ticaret olduğunu vurgulayan Çelikkanat, web siteleri yanında büyük pazaryerleri ile de çeşitli iş birlikleri olduğunu, müşterilerine tüm kanallardan hizmet verebilmek için altyapı ve uygulamalar geliştirdiklerini aktardı. Çelikkanat, 10 yıl önce e-ticaret ve omnichannel uygulamalarını müşterilerine sunmaya başladıklarını anımsatarak, sözlerini şöyle sürdürdü: “Mağaza stoklarının internet üzerinden satışı gibi yetkinliklerimiz zaman içinde çok gelişti. Pazaryerleri ile entegre çalışmalarımız da çok verimli şekilde devam ediyor. Zamanında gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımız, altyapı sağlayıcı iş ortaklarımız, tam entegre olduğumuz lojistik servis sağlayıcı iş ortaklarımız ile sağlıklı ve değişen koşullara esnek şekilde uyum sağlayabilecek bir yapıya sahibiz. Özellikle pandemi döneminde bu dinamik yapı ve yetkinliklerimizin çok faydasını gördük.

Doğru beden teknolojisi

Yeni teknolojileri de takip ettiklerini dile getiren Çelikkanat, “Metaverse takip ettiğimiz, merak ettiğimiz, potansiyel ve fırsatları gözlemleyerek değerlendirdiğimiz yeni bir gelişme. Gelişme hızına göre gelecekteki adımlarımızı belirleyeceğiz. İnternet üzerinden online kıyafet deneme gibi teknolojiler üzerinde çalışıyoruz. Pilot denemelerimiz oldu. Müşterilerimize doğru bedeni seçebilmeleri için yardımcı olacak teknolojileri değerlendiriyoruz” dedi.

Tuzlaspor'dan Galatasaray'a tarihi fark: 6-2
Minik Asiye'den haber var! Her şey duyması için
Kar sonrası 'siyah' tehlike! Hafta sonu plan yapanlar dikkat
MİT'ten nokta operasyon! Sileman Şemo öldürüldü
Sedef Kabaş’ı kurtaran jeans biri! Ne olduysa bundan sonra oluyor
Ehliyetsiz 72 yıl araç kullandıktan sonra yakalandı
Rumların hamlesi sonrası flaş açıklama: Operasyonla yok etme...
Oktay Kaynarca'nın yakasındaki altınlar dikkat çekti! 'Bu işler kısmet'
Mesai 4 güne düştü, maaş ise... 'Türkiye'de tamamen değişir!'
Alisson'dan Valencia'ya sert hareket! Kartlar havada uçuştu
Tarifsiz acı! Ece Erken'den ilk paylaşım
Skandal tanıtım sonrası yeni kararı ortaya çıktı
'Bikinili fotoğraf gönderin' diyen ilan ortalığı karıştırdı
Asgari ücretin üzerinde çalışanlar dikkat! Maaş tabloları ortaya çıktı
Haftanın Fırsat Ürünleri Bu Cumartesi Şok’ta