Oynatma Listesi
MAGAZİN

10 Ocak 2021 Magazin Haberleri Bülteni

10 Ocak 2021 Magazin Haberleri Bülteni

Dubaili bir prens, Süperstar’ın yıllardır satmak istediği ancak alıcı bulamadığı Bahçeköy’deki villasını almak için harekete geçti. Kimliği şimdilik gizli tutulan prens, salgının hafiflediği dönemde Türkiye’ye gelip villayı gezmek, ayrıca Ajda Pekkan’la tanışmak istiyor.

 

Sevgilisi Wesley Pabis'i bir süredir misafir ettiklerini söyleyen 22 yaşındaki oyuncu, "Babam kendisiyle tanıştı ve sevdi. Bir süre misafir ediyoruz, ülkemizi gezdiriyorum" dedi.Zeynep Alkan, evlilik ile ilgili soruya, "Her şey yolunda. Evlilik planımız yok, önce kariyerimi düşünüyorum" yanıtını verdi.

 

Şarkıcı Simge Sağın, bir süredir aşk yaşadığı aranjör sevgilisi Aytaç Özgümüş ile pozunu Instagram hesabından yayınladı. Sağın'ın paylaşımı kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

 

Oyunculuğunun yanı sıra aşk hayatıyla da gündemden düşmeyen Hande Erçel, bir sağlık ve kişisel bakım firmasından 2 milyon TL’lik reklam teklifi aldı

 

Oyuncu Meryem Uzerli, ikinci kez annelik sevinci yaşadı. Uzerli, Lily Koi adını verdiği bebeğinin dünyaya geldiğini Instagram hesabından duyurdu.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER