Oynatma Listesi
MAGAZİN

18 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni

18 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni

Eiza Gonzalez, Shape dergisine konuk oldu. 31 yaşındaki oyuncu, “Dört yıl önce sevgilimle bir tatile çıktık ve plajda magazincilere yakalandık. Bacağımdaki selülitleri fotoğraflardan gördük. Çok utanmıştım. Şimdi onlarla kendimi seksi hissediyorum. Bana kalçalarımdaki küçük gamzelermiş gibi geliyorlar. Gerçekten çok hoşuma gidiyorlar. Kendimi bir kadın gibi hissediyorum. 20’lerimdeki gibi değilim” açıklamasıyla şaşırttı.

 

YouTube kanalında 16 milyondan fazla takipçisi olan fenomen Jeffree Star, trafik kazası geçirdi. Hastaneye kaldırılan YouTuber’ın sırtında ve omurlarında kırıklar oluştu. Star, Twitter hesabından, “Doktorum birkaç ay süreceğini söyledi ama tamamen iyileşmeyi başaracağım” dedi.

 

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri'nin Koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Vuslateri test sonucunun sosyal medya hesabından açıklarken, yaptığı paylaşımda, "Herkes kendine dikkat etsin" dedi.

 

Jacob Elordi, önceki gün spor salonu çıkışı objektiflere takıldı. 23 yaşındaki oyuncunun düzgün fiziği ve kolyeleri gözden kaçmadı.

 

Christina Aguilera, iş hayatına çocuklukta atıldığını söyleyerek, “Çalışmadığım zamanlarda kendimi suçlu hissediyorum” dedi

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER