Oynatma Listesi
HABERLER

21 Ağustos 2021 Günün Özeti Milliyet'te

21 Ağustos 2021 Günün Özeti Milliyet'te

Heybeliada, Eski Değirmenyeri bölgesindeki ormanda yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine ekipler sevk edildi. Yangına müdahale için söndürme helikopteri de yönlendirildi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Heybeliada'da çıkan orman yangınının kontrol altına alındığını sosyal medya hesabından açıkladı.

 

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavlarına katılamayan öğrencilerin 27-29 Ağustos'taki çevrim içi sınava katılabileceğini bildirdi.

 

Hayatını kurtarmak için Taliban'dan kaçarak ABD'de yaşayan Najla Ayoubi, militanların Pazar günü anavatanının kontrolünü ele geçirmesinden bu yana kadınlara yönelik korkunç şiddet örnekleri duyduğunu söyledi.Najla Ayoubi, dün bir kadının ülkenin kuzeyinde "Taliban savaşçıları için kötü yemek pişirmekle suçlandığı için ateşe verildiğini" söyledi.

 

Fenerbahçe'de yeni transfer Steven Caulker gözden çıkarılmış durumda. Vitor Pereira'nın kadro düşünmediği Steven Caulker'a Kayserispor talip oldu. İngiliz savunmacının hafta içinde Kayseri'ye gidip imza atması bekleniyor.

 

İş insanı Okan Kurt ile 2012 yılında evlenen, 2014'te ilk çocuğu Hira'yı dünyaya getiren şarkıcı Demet Akalın (49), "İkinci çocuğu düşünüyor musunuz?" sorusuna yanıt verdi. Akalın "İkinci çocuk istemiyoruz. Hira, kardeş istemiyor." açıklamasında bulundu

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER