Oynatma Listesi
HABERLER

3 Nisan 2021 Günün Özeti Milliyet'te

3 Nisan 2021 Günün Özeti Milliyet'te

Koronavirüs salgınında vaka sayılarının artmasından sonra kırmızı kategoriye giren illerde 3 hafta sonra tekrar uygulamaya konulan hafta sonu kısıtlamalarının ilk gününde İstanbul'da meydanlar boş kaldı.

 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, inşai faaliyetlerinin yüzde 91'i tamamlanan ve ilk ray kaynağı bugün yapılan Pendik Tavşantepe- Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattında çalışmaların süratle devam ettiğini belirterek, hattın tamamlanmasıyla havalimanı ile Kadıköy arasında kesintisiz ulaşım sağlanacağını bildirdi.

 

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkesindeki 2 eyalette yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının 4. dalgasının başladığını belirterek halkı uyardı.

 

Büyük umutlarla Roma'dan alınan Perotti'yi sakatlık sorunları nedeniyle gönderecek olan Fenerbahçe gözünü yine İtalyan devine dikti. Bir süredir oyuncu havuzundaki isimlerle ilgili değerlendirmeler yapan yönetimin Stephan El Shaarawy'de karar kıldığı öğrenildi. Kısa süre içinde görüşmelerin başlaması planlanıyor.

 

Şarkıcı Cenk Eren, Cihangir'de görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Eren, ayağındaki 7 bin TL olan ayakkabılarıyla dikkat çekti. "Ben bu paraları vermem. Arkadaşım doğum günümde hediye etti. Hatta 'Bunu alacağına cumhuriyet altını getirseydin' dedim. 20 sene önce para veriyordum ama sahne kıyafeti dışında hiçbir kıyafete para vermem. 50-100 TL'ye öyle güzel tişörtler var ki. Terkos Pasajı'na gidin bakın neler var. Böyle paralar vermek günah!"

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER