Oynatma Listesi
HABERLER

7 Ağustos 2021 Günün Özeti Milliyet'te

7 Ağustos 2021 Günün Özeti Milliyet'te

Tokyo 2020 Olimpiyatları'nda kadınlar boksta tarihi bir başarıya imza attık. Önce Buse Naz Çakıroğlu gümüş madalya, daha sonra sonra da Busenaz Sürmeneli altın madalyayı kazanarak müthiş bir zafere imza attı.

 

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 47 ilde 223 orman yangınının 217'sinin kontrol altında olduğunu belirterek "Yangının kontrol altına alındığı açıklamalarında sadece Bakanlığımızın açıklamalarını dikkate alın." dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğle saatlerinde Üsküdar Kısıklı'daki konutundan çıkarak Vahdettin Köşkü'ne geçti. Erdoğan, burada Libya Başbakanı Abdülhamid Dibeybe'yi kabul etti. Basına kapalı olarak 1 buçuk saat süren görüşmede, iki ülke ilişkileri ve bölgesel konular ele alındı. Kabulün ardından heyetler arası görüşmeye geçildi.

 

Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan "Özel Hastaneler Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" Resmi Gazete'de yayımlanarak, yürürlüğe girdi.Buna göre, özel hastanenin kalite ve verimliliğini artırmak amacıyla izin verilebilecek hususlara ilişkin maddede yapılan düzenleme ile 60 yaşını dolduran tabipler ile engellilik oranı en az yüzde 60 olan tabipler özel hastanelerde boş kadro şartı aranmaksızın çalışabilecek.

 

Antalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangını söndürme çalışmaları sırasında istediği yerlere müdahale edilmediği gerekçesiyle memurlarla tartışma yaşayan şarkıcı Yusuf Güney, "Böyle zamanlarda küslük olmaz, şikayetlerimi geri çekeceğim" dedi.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER