Oynatma Listesi
MAGAZİN

Antik Tiyatro'da konser veren Yıldız Tilbe mezarın üzerine çıkmaya çalıştı

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı Yıldız Tilbe, son olarak Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı. Ünlü isim konser sırasında mezarın üzerine çıkmak isteyince güvenlikler tarafından uyarıldı.

Şarkıcı Yıldız Tilbe dün Bodrum Antik Tiyatro'da sahneye çıktı. Yıldız Tilbe, şarkılarını konser alanını dolduran binlerce seveniyle birlikte hep bir ağızdan seslendirdi.

 

Tilbe, hayranlarına şarkılarıyla keyifli dakikalar yaşattı. Tüm biletlerin tükendiği konserde Yıldız Tilbe, hayranlarının isteği üzerine 4 Temmuz’da bir kez daha Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alacak. Yıldız Tilbe dinleyicisinin bayramını da kutladı.

TEKLİF YAĞIYOR

Yıldız Tilbe’ye, 9 Haziran’da Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda verdiği konserinden sonra sahne teklifleri yağıyor.

Tek başına on binlerce kişiyi stada dolduran sanatçı, ‘Konserde en çok izlenmek istenen sanatçı’ anketlerinin bir numarasına tırmandı. Organizatörler, Tilbe’ye konser teklifleri yapmasına rağmen, sanatçının yaz takviminde ise neredeyse boş sahnesi kalmadı.

UYARILDI

Her yaptığı her adımı olay olan ünlü isim bu defa son konserindeki görüntüleriyle sosyal medyayı salladı.

 

Bodrum Antik Tiyatro'da sevenleri ile bir araya gelen Yıldız Tilbe yüksek taşların üzerine çıkmak istedi. Mezar olduğunu anlamayan Tilbe güvenlik tarafından 'yasak' diyerek uyarıldı.

"KALDIRSINLAR ORADAN"

Güvenlikler tarafından uyarılan usta sanatçı, o taşların mezar olduğunu öğrendikten sonra: 'Kaldırsınlar oradan burada mezar mı olur?' dedi.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER