Oynatma Listesi
MAGAZİN

Behzat Uygur'dan İbo Show'un yılbaşı programında kullanılan filtreye gönderme!

İbo Show'un Yılbaşı Özel bölümünde kullanılan filtre görenleri şaşkına çevirmişti. Konuklar, adeta çocukluk yıllarına dönmüştü. Tiyatrocu Behzat Uygur, İbo Show programında konuk sanatçılara uygulanan filtreli efekti tiye aldı.

Yılbaşının vazgeçilmez programlarından İbo Show bu sene herkesi şaşırtmıştı. Hülya Avşar, Bülent Serttaş, Aleyna Tilki, Resul Dindar, Cenk Eren, Serdar Ortaç, Şafak Sezer, Norm Ender, İdo Tatlıses, Tefo&Seko ikilisi ve Romantik Erhan'ın konuk olduğu programda kullanılan filtrenin ayarı fazla kaçınca ortaya ilginç görüntüler çıkmıştı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Konuklar adeta çocukluklarına dönmüştü. Özellikle Aleyna Tilki ve Hülya Avşar'ın filtreli halleri izleyenleri şaşırtmış ve o anlar sosyal medya kullanıcılarının diline düşmüştü.

BEHZAT UYGUR TİYE ALDI

İbo Show’daki yüz efekti sosyal medyada gündem olmasının ardından ünlü tiyatrocu Behzat Uygur’da aynı efekti kullanarak tiye aldı.

AYNI EFEKTİ KULLANDI

İbrahim Tatlıses’in İbo Show programındaki filtreli yüz efekti sanatçıları adeta tanınmaz hale getirdiği anları tiye alan Uygur’un normal ve filtreli paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER