Oynatma Listesi
MAGAZİN

Bülent Polat'a set arkadaşlarından 1 Nisan şakası

ATV'de yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova'da Gaffur rolüyle izleyici karşısına çıkan oyuncu Bülent Polat, tüm dünyada kutlanan 1 Nisan'dan nasibi aldı. Set ekibini yaptığı şakayı anlayamayan oyuncu, bir süre donup kaldıktan sonra kahkahaya boğuldu.

Son dönemde 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde canlandırdığı 'Gaffur' karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Bülent Polat, set ekibi tarafından organize edilen şakanın hedefi oldu.

Yeni bölüm çekimleri için sete gelen ve hayranlarının kendisini otoparkta beklediğini gören Bülent Polat; aracından inip fotoğraf çektirmek için hazırlandı. Ancak, yoğun kalabalıkta bekleyenler Bülent Polat'a dönüp bakmadı.

Polat, bir kenarda kalırken; kalabalık 'Gaffur Ağa' diyerek dizinin yeni karakterlerinden üstelik yüzü maskeli Raşit'e yani Şahin Vural'a doğru yöneldi.

Şahin Vural hayranları tarafından çembere alınıp objektiflere poz verirken bir köşede tek başına kalan Bülent Polat, bir süre neler olduğunu anlamaya çalışırken "Şahin'in önlenemez yükselişi" demekle yetindi.

Ardından Bülent Polat, ekibin 1 Nisan anonsu üzerine yaşananları anladı. Hem Polat, hem de set ekibi kahkahalara boğuldu.

Oyuncu, bu anları "Bir Zamanlar Çukurova’nın Gaffur’u Bülent Polat’a unutamayacağı 1 Nisan şakası setten geldi" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER