Oynatma Listesi
HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trabzon'da önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'nin ardından Trabzon'a geçti. Erdoğan açıklamalarda bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'nin ardından Trabzon'a geçti. Erdoğan açıklamalarda bulunuyor. Erdoğan'ın açıklamaları şöyle: Trabzon'u bilip görüp de sevmemek mümkün mü? Bu şehir ki tarih boyunca hakkın ve hakikatin sesi olmuştur. Kim ne der diye düşünmeden hak bellediği yolda başı dik yürümesini bilen Trabzonla bugün bir kez daha hasret gidermekten memnuniyet duyuyorum. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerindeki ahde vefanız için sizlere şükranlarımı sunuyorum.

Bizlerin yanında yer alarak Türkiye Yüzyılı yürüyüşümüze tarihi destek verdiniz. Trabzon siyasi hayatımız boyunca bizim daima yoldaşımız oldu. Biz de buradan aldığımız güçle ülkemiz ve milletimiz için ter döktük.

Karadeniz'den ilhamla davamız için hayal kurmak, ülkemiz için vizyon geliştirmek bu uğurda gerektiğinde canı pahasına mücadele etme işidir. Ülkemizin en büyük şehri İstanbul'da belediye başkanlığı yaptık. Allah nasip etti parti kurduk. Başbakan ve Cumhurbaşkanı olarak ülkemizin başında olduk. Tüm dünyada mazlumların ümidi olduk.

Tüm bu süreç boyunca heyecanımızı, azmimizi, kararlılığımızı hatta yeri geldiğinde öfkemizi daima diri tuttuk. Birileri karamsarlığa sürüklese de biz daima umudun tarafında yer aldık. Biz dik duruşumuzdan taviz vermedik. Hayalleri gerçeğe dönüştürmeye çalışırken ülkemiz adına elde ettiğimiz her kazanımda sevindik. Bu uzun yolda sıkıntılarla da karşılaştık. Siyasi ve sosyal kaos çıkarma denemeleriyle, ekonomik tuzaklarla boğuşurken yüreğimizin kanadığı anlar oldu. Ama asla şartlara teslim olmadık. Ben size inanıyorum, ben size güveniyorum. Yılgınlığa kapılmadık, hep daha çok çalıştık hep daha ileriye doğru gittik. Bir eksiğimiz bir yanlışımız varsa bunu kimsenin yüzümüze vurmasını beklemedik. Kendi özeleştirimizi kendimiz yaptık.

 

 

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER