Oynatma Listesi
MAGAZİN

Doğukan Güngör kız arkadaşıyla yakalanmıştı! Rol arkadaşı o anları ti'ye aldı

Eski sevgilisi Sıla Türkoğlu ile dizi setinde öpüşme krizi yaşadığı iddiasıyla adından söz ettiriren oyuncu Doğukan Güngör (27), dansçı sevgilisi Aleyna Yalçın'la (26) sarılırken Etiler'de kameralara yakalanmıştı. Panik olan Güngör'ü, rol arkadaşı Emrah Altıntoprak ti'ye aldı.

'Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör ile profesyonel dansçı olan Aleyna Yalçın'ın ilişkisi, 'Aramızda Kalmasın' tarafından belgelenmişti.

"BUNU YAYINLAMAYALIM"

Görüntü alınmasından rahatsız olan ünlü oyuncu, “Bunu yayınlamayalım. Başka röportaj yapalım ama bunu koymayalım. Sakın girmeyin bu işlere. Ben sizi hiç üzmüyorum, siz de beni üzmeyin” diyerek ricada bulunmuştu.

AİLESİ BİLMİYOR!

Sürpriz aşk magazin gündemine bomba gibi düştü. Çiftin, ilişkilerini Aleyna Yalçın’ın ailesi bilmediği için saklamak istedikleri öğrenildi.

"PANİK OLDUM"

Güngör, “Aleyna arkadaşım, kamera birden gelince panik oldum. Hayatımda kimse yok... Sıla da arkadaşım...” ifadelerini kullanmıştı.

İZLEYENLER KAHKAYA BOĞULDU

Kızılcık Şerbeti'nde 'Mustafa' karakterini canlandıran Emrah Altıntoprak, kız arkadaşıyla görüntülenen rol arkadaşı Doğukan Güngör'ü ti'ye aldı.

 Altıntoprak, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda "Arkadaşlar lütfen bunu yayınlamayın" dediği görüldü. Sevilen ismin, paylaşımı kısa sürede gündem olurken izleyenleri kahkahaya boğdu.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER