Oynatma Listesi
HABERLER

Eski futbolcu Sezer Öztürk silahıyla dehşet saçtı! Ölü ve yaralılar var

Bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş formaları giyen Sezer Öztürk’ün, trafikte tartıştığı kişilere ateş açtığı ve bir kişinin ölümüne neden olduğu iddia edildi. Olayın ardından kayıplara karışan futbolcu hakkında, “kasten öldürme” suçundan soruşturma başlatıldığı ortaya çıktı. Firari olan Sezer Öztürk her yerde aranıyor.

Damla GÜLER / milliyet.com.tr
 
İstanbul Sancaktepe’de 19 Eylül tarihinde meydana gelen olayda iddiaya göre eski futbolcu Sezer Öztürk, aracını yolun kenarına park eden 24 yaşındaki Halil İbrahim S. ile tartışmaya başladı. Kısa sürede tartışma kavgaya dönüşünce Sezer Öztürk silahını çıkardı. Aracın içinden Halil İbrahim S. ve ailesinin üzerine ateş ettiği iddia edilen Öztürk daha sonra kayıplara karıştı.

 

SEZER ÖZTÜRK HER YERDE ARANIYOR

Sezer Öztürk’ün silahından çıktığı iddia edilen kurşunlarla yere yığılan 5 kişi hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen, Halil İbrahim S. hayatını kaybederken yaralanan 4 kişinin hastanedeki tedavileri ise sürüyor. Olayın ardından Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından eski futbolcu Sezer Öztürk, hakkında, “kasten öldürme” suçundan soruşturma başlatıldı.

Hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı da çıkarılan Sezer Öztürk hala yakalanamadı.

 

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER