Oynatma Listesi
HABERLER

Gece kulübünde feci görüntü, 12 metreden yere çakıldılar

Meksika'da genç bir şarkıcının konseri izdihama yol açtı, güvenlik kamerası kayıtları üçüncü kattaki teras bardan aşağı feci şekilde düşenleri gösterdi.

Meksika'nın orta kesiminde yer alan San Luis Potosí'deki popüler bir barda Cuma gecesi korkunç bir olay yaşandı.

Bir plazanın üçüncü katında bulunan Rich (Zengin) adlı barda, 'El Chico Fino' olarak bilinen Kevin Moreno sahne alıyordu.

Mekan tıklım tıklım dolarken, terastaki balkonda izdiham meydana geldi. Bir grup genç balkondaki korkuluklara doğru itilirken, sosyal medyada paylaşılan görüntülerde izdihamın net bir şekilde kayda alındığı görüldü.

Cam korkulukların kırılmasıyla çok sayıda genç üçüncü kattan zemine çakıldı, güvenlik kamerası kaydında caddede yürüyen insanların düşen kurbanları fark ettiği ve paniğe kapıldığı göze çarptı.

Görüntünün devamında aşağıya inen cam parçalarını birçok gencin üst üste feci şekilde düşmesi izledi. İki yaralı ayağa kalkmayı başarırken, çevredeki insanların yerde yatan kurbanların yanına koştuğu görüldü.

 Zemine çakılanlardan en az ikisi olay yerinde yaşamını yitirdi, hastaneye taşınan 10 yaralıdan beşinin durumu ağır.

Meksika yerel medyası, Rich adlı mekanın Perşembe akşamı aşırı kalabalık olduğunu, dışarıda içeri girmeyi bekleyen yüzlerce insanın daha olduğunu yazdı.

Yerel medyadaki diğer haberlerde, mekanın kaçak olarak işletildiği, belediye ve yerel yetkililerin olayda sorumlu olduğu da vurgulandı.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER