Oynatma Listesi
KIRMIZI BANK

Kırmızı Bank 4. Bölüm (4 Ocak 2020)

Melis Öztop'un sunumuyla Kırmızı Bank, geçmişte yaşanan trajikomik olayları eğlenceli bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor. Bakalım takvimler 4 Ocak'ı gösterdiğinde geçmişte neler olmuş...

Seren Serengil, "Takipçilerim arasından eşinden aldatılarak ayrılmış olan bir kişiye doktorum tarafından uygulanacak dudak dolgusu, burun dolgusu ve çene dolgusu hediye ediyorum" diyeli 1 yıl oldu. Sosyal medyada yayınlanan bu paylaşım büyük dikkat çekti.

Kendisiyle evlenen İngiliz kadın Sophie Tanner, bir süre kendisiyle evli kalmaya devam ettikten sonra kendi kendisini başka bir adam ile aldattığını itiraf edeli 2 yıl oldu. Tekirdağ'dan İstanbul yönüne ilerlerken, üstünde gördüğü helikopterle yarışmaya başlayan Alper Vural, hız sınırını aşmak ve trafiği tehlikeye düşürmekten 470 TL ceza yiyeli 1 yıl oldu.

İzafiyet teorisiyle bilimde büyük bir çığır açan ve 1955 yılında yaşama veda eden Albert Einsteın'ın çok sayıda evlilik dışı ilişkisi ve çocuğu olduğu iddia edileli 14 yıl oldu.

Adana'da iş yerine hırsızların girdiğini öğrenen dükkan sahibi, hızla olay yerine gelerek kepengi kilitledikten sonra polis çağırarak hırsızları yakalatalı 3 yıl oldu.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER