Oynatma Listesi
HABERLER

Kızının acısına daha fazla dayanamadı!

Daha bebeği 20 aylıkken 32 yaşında eşi tarafından katledilen Pınar Umay Baykan’ın babası kızının acısına daha fazla dayanamayarak hayatını kaybetti. Bugün Pınar’ın duruşması var. Kızının duruşmasına eşi Cemal Umay ile birlikte giden anne Nimet Umay, bu kez yalnız katılacak.

CNN Türk muhabiri Ceylan Sever’in özel haberine göre, İstanbul Fatih’te iddiaya göre, 32 yaşındaki Pınar Umay Baykan, 7 yıllık eşi Erhan Baykan’a ‘telefonla çok oynuyorsun. Bizimle ilgilen” dediği için katledildi. Geçtiğimiz mart ayında cani eş, Erhan Baykan sabah erkenden 20 aylık bebekleri Nehir’i anneannesine bıraktı.

Ardından eve döndü ve Pınar Umay Baykan’ı 6 bıçak darbesiyle katletti. Cinayet bıçağını ve kan bulaşan eşyaları konteynera attı. Hiçbir şey olmamış gibi işe gitti. Eşinin telefonuna da “Uzun zamandır birbirimize sarılmamıştık, iyi oldu“ mesajı gönderdi..

“BABA KIZINI KANLAR İÇİNDE BULMUŞTU”

Cinayet baba Cemal Umay’ın kızı Pınar’ı evin salonunda kanlar içinde yerde bulmasıyla ortaya çıktı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Erhan Baykan hakkında “Canavarca Hisle veya Eziyet Çektirerek Eşini Kasten Öldürmek” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açtı.

Sanık Erhan Baykan, İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen yerini aldı. Savunmasında pişman olduğunu söyledi. Mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı ekim ayına erteledi.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER