Oynatma Listesi
MAGAZİN

Konserinde 'playback' tepkisi almıştı! Semicenk eleştirilere sert çıktı

İlk olarak O Ses Türkiye'de izleyici karşısına çıkan şarkıcı Semicenk, sosyal medyada gündem oldu. Bir mekanda sahne alan isme izleyicilerinden 'playback' yaptığına dair tepkiler geldi. Ünlü şarkıcı kendisine gelen eleştirilere verdiği yanıtla kısa süreli şaşkınlık yarattı.

O Ses Türkiye'de Hadise'nin takımında yarışan ve başarılı performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken Semicenk, müzik kariyerinde emin adımlarla ilerliyor.

Ünlü şarkıcı son olarak konserinde çıkan 'playback' tartışmalarıyla gündeme geldi. Semicenk, izleyicilerine sert yanıtlar verdi.

TEPKİSİ ŞAŞIRTTI

'Eyvah Neye Yarar', 'Pişman Değilim', 'Canın Sağ Olsun' gibi şarkılarla müzik camiasında adından sıkça söz ettiren Semicenk, konserine gelen izleyicilerden tepki aldı. Canlı performans beklediklerini söyleyen dinleyiciler, Semicenk'in yanıtıyla şaşkınlık geçirdi.

"20 YILDIR MÜZİKLE UĞRAŞIYORUM"

49. Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı" ve "Yılın En İyi Şarkısı" ödüllerini alan Semicenk, "Bilet alırken ‘canlı söyleyecek’ diye bir bilgi var mıydı? 20 yıldır müzikle uğraşıyorum ben…" dedi.

SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

Semicenk gösterdiği tavırla sosyal medyayı ikiye böldü. Ünlü isim, bazı dinleyicileri tarafından desteklendi. Bazı dinleyiciler ise canlı performans beklentisinin doğal olduğunu savundu.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER