Oynatma Listesi
MAGAZİN

Mehmet Ali Erbil'den kızı Yasmin'e yanıt! Önceki gün Yasmin'den şok açıklamalar gelmişti

Yasmin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil hakkında çarpıcı açıklamalar yapmış, "çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum" demişti. Ünlü şovmen o açıklamaya sessiz kalmadı, kızının sözlerine bakın nasıl yanıt verdi. Merak edilen detaylar Kanal D Ana Haber'de ortaya çıktı...

Yasmin Erbil'in "Çok fazla babalık görmedim, babamdan yaram var" açıklamaları çok konuşulmuştu. Bu sözlere babası Mehmet Ali Erbil'den sitemkar bir açıklama geldi.

"BUNU HAKETMİYORUM"

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil "Bunu hak etmiyorum. Üstüme düşeni fazlasıyla yaptım" dedi.

"BU YARA KAPANMAYACAK"

Yasmin Erbil bir youtube kanalına konuk olmuş baba-kız ilişkisini böyle özetlemişti. "Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Nasıl babamın annesinden yarası varsa benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman kapanmayacak, bunu biliyorum" demişti.

ESKİ İLİŞKİLERİ KIZININ HEDEFİNDEYDİ

Ünlü şovmenin kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan ile birlikteliği ve eski ilişkileri de kızının hedefiydi.

Yasmin Erbil "Bazen benden bile küçük olduğunu duyduğum olunca rahatsız ediyor bilmiyorum, insan rahatsız oluyor, artık 27 oldum 25 yaşında bir kız duyunca rahatsız olduğum oluyor" dedi.

HAKAN URAL ARACILIĞIYLA YANIT VERDİ

Mehmet Ali Erbil Kanal D'de yayınlanan Neler oluyor Hayatta programının sunucularından Hakan Ural aracılığıyla kızına yanıt verdi.

Erbil "Kızımın açıklamalarına çok üzüldüm. Bunca sağlık sorunuyla uğraşırken bu sözleri haketmediğimi düşünüyorum." dedi. Erbil, babalık sorumluluklarını yerine getiren biri olduğunu ifade ederek kızına sitem etti.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER