Oynatma Listesi
MAGAZİN

Okul bahçesinde dans eden miniklere Sefo ve Edis'ten konser sürprizi!

Birkaç gün önce Küçükçekmece'deki bir okulda, Sefo ve Edis'in şarkılarını dinleyip hep bir ağızdan söyleyerek dans eden ilkokul öğrencileri, sosyal medyada gündem oldu. Görüntüleri izleyen Sefo ve Edis de minik hayranlarına kayıtsız kalamayıp harekete geçti.

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde bulunan Arif Nihat Asya Ortaokulu'nda Sefo'nun 'Bilmem Mi?' ve Edis'in 'Martılar' adlı şarkılarıyla dans eden öğrencilerin görüntüleri, sosyal medyada gündem oldu.

MİNİKLERİN DANSI ÇOK KONUŞULDU
Okuldaki öğrencilerin dans ettikleri görüntüleri yayınlayan Twitter kullanıcısı ise paylaşımına; 'Bizim okulda çocuk olmak böyle güzelleşiyor' notunu düştü ve Sefo'yu etiketledi.

KONSERE İZİN ÇIKTI
Üç milyondan fazla kişinin izlediği video sonrası Sefo, bu okulda konser yapmak için izin istedi. Ünlü rapçiye; Küçükçekmece Belediyesi'nden yanıt geldi.

Twitter'dan "Küçükçekmece'deki bu okulda konser yapmak için kimden izin alabiliriz?" sorusunu yönelten Sefo'ya, Küçükçekmece Belediyesi, "Sizi ne zaman belediyemizde ağırlayalım?" cevabını verdi.

EDİS DE DAYANAMADI
Sefo'nun paylaşımının ardından aynı okulda çalan 'Martılar' şarkısıyla dans eden öğrencilere popçu Edis de kayıtsız kalmadı.

Sefo'nun '10 numara ortam' paylaşımına göndermede bulunan ünlü popçu, "11 numara ortam" mesajıyla görüntüleri yayınladı.

"HADİ KALK GİDİYORUZ"
23 yaşındaki Sefo'nun "Şurada bir Edis&Sefo konseri" yorumuna meslektaşı Edis Görgülü de 'Hadi kalk gidiyoruz' şeklinde yanıt verdi.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER