Oynatma Listesi
MAGAZİN

Rüştü Onur Atilla ve Nez'den açıklama! 'Boşanmış bir adamla tanıştım'

Yeni bir aşka yelken açan Nez (45) ile Rüştü Onur Atilla (38), özel hayatlarıyla gündem oldu. 2014 yılında dünyaevine girdiği iki çocuğunun annesi Sinem Ayyıldız ile anlaşmalı olarak boşanan oyuncu, sosyal medyada yapılan 'ihanet' yorumları sonrası sessizliğini bozdu. Şarkıcıdan da çok konuşulan yeni ilişkisine dair dikkat çeken açıklamalar geldi.

Sinem Ayyıldız ile 10 yıllık evliliği 10 Haziran'da sona eren Rüştü Onur Atilla, boşanmadan 20 gün sonra tatil fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak, Nez'le aşkını ilan etti.

Ünlü şarkıcı da 'Güldür Güldür'de hayat verdiği 'İbrahim' karakteriyle tanınan Rüştü Onur Atilla'nın fotoğrafını, "İyi ki" notuyla yayımladı.

"EVLİLİKLER BAŞLAR BİTER"

Rüştü Onur Atilla, sosyal medyada yeni ilişkisi hakkındaki kötü yorumlar nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı: Evlilikler başlar biter. İlişkiler başlar biter. Bu hayattır. Hayatlara bilmeden, düşünmeden, sormadan müdahale etmek, yorumlar getirmek, sebep sonuç üretmek... Ne iki çocuğumuzun kıymetli annesi ne de kariyerlerini yıllarca döktükleri alın teriyle, yoğun emekle bir yere getirebilmiş ve kız arkadaşım bu hak ediyor. Böyle bir sebeple gündem oyalamak umarım bir daha yaşamayacağım bir tecrübe olur. Sosyal medyada bir gücüm varsa kime ne faydam olacaksa onun için kullanmak isterim. Mesleğimi, neşemi paylaşmak, yanlış gördüğüme ses çıkarmak isterim o kadar.

"NİYETLERİMİZ İYİ OLSUN"

Özellikle altını çizmek istediğim ise şu; henüz çocukken büyüyünce ne iş yapacakları belli, aileleri olan yani haklarında konuşulanlar sebebiyle bizlerden çok üzülen anne, babaları, kardeşleri olan, sorumlu oldukları iş arkadaşları olan, sanatlarına, mesleklerine aşık, toplumun değerlerine duyarlı insanlara çamur atıp izinin kaldığı, bir yanlışın doğru sanılıp çığ gibi büyüdüğü bu sosyal medya aleminde bu insanların yani bizim hiçbir bilgi sahibi olmayan insanlar tarafından hele hele mahrem konularla ilgili yargılanmaması dileğimle. Huzurumuz daim, niyetlerimiz iyi olsun. Sevgiyle... Evet sevgiyle.

"ÇOK KISA SÜRE ÖNCE İLİŞKİYE BAŞLADIM"

Sinem Ayyıldız ile Rüştü Onur Atilla'nın ayrılığında kendisinin bir etkisi olmadığını vurgulayan Nez, hakaret içerikli mesajlara karşı sessiz kalamayacağını açıkladı.

"Hayatta bazı şeylerin zamanlaması yoktur" diyen şarkıcı, "Gündemi böyle meşgul ettiğim için üzülüyorum. Evet, çok kısa süre önce ilişkiye başladım. Boşanmış bir adamla tanıştım. Sizi bu konuda mutlu edemeyeceğim. Aksini hiçbir şekilde ispat edemezsiniz çünkü böyle bir şey yok. Birkaç yıldır sadece sosyal medyada arkadaş olmamıza rağmen bir kez olsun görüşmediğimiz için de içim rahat. Hayatta bazı şeylerin zamanlaması yoktur. Lütfen günah keçisi olarak özellikle kadınları kullanmayın. Hele ki çocukların olduğu evliliklerde daha hassas davranılması gerekiyor. Kimse kimsenin yuvasını bozamaz. İnsanlar evlenir boşanır, bizleri ilgilendirmez. Beni günah keçisi yapıp saldırıda bulunamazsınız. Kötü yorumlar karşısında hukuksal yollara başvuracağım" ifadelerini kullandı.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER