Oynatma Listesi
MAGAZİN

Serdar Ortaç, Beşiktaş'tan özür diledi

Serdar Ortaç, Adana'da sahne aldığı mekanda Beşiktaş-Adana Demirspor maçından bahsederken hakaret içeren ifadeleri nedeniyle tepki çekmişti. Ünlü şarkıcı, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile siyah-beyazlı camiadan özür diledi.

Süper Lig'in 6'ncı haftasında Beşiktaş, evinde Adana Demirspor'u konuk etmiş ve 3-0 önde olduğu karşılaşmadan 3-3'lük skorla ayrılmıştı. Serdar Ortaç, Adana konseri sırasında Beşiktaş hakkında kullandığı ifadeler nedeniyle tepkilerin odağında yer almıştı.

 

Beşiktaş Kulübü, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile ünlü şarkıcı hakkında hukuki süreç başlattıklarını duyurmuştu: Bir organizasyon sırasında, Camiamıza yönelik hakaret içeren ifade ve davranışları nedeniyle şarkıcı S.O. hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır.

"ADANA'YI GAZA GETİREYİM DERKEN..."
Tüm yaşananlar üzerine Ortaç, Instagram'da bir özür paylaşımı yaptı. 51 yaşındaki şarkıcı, yayınladığı videoda, "O gece Adana'da konserim vardı. Seyircilerden biri telefonunu gösterdi. Israrla 'Bunu söyle abi' dedi, ben söyledim. Kimin kiminle maç yaptığını bile bilmem. Futbola bakmam bile. Adana'yı gaza getireyim derken öbür tarafı sinirlendirdim" dedi.

Popçu, "Beşiktaş büyük bir camiadır, Sergen (Yalçın) en az 30 senelik dostum, bütün arkadaşlarım hemen hemen Beşiktaşlı. Herkesten özür diliyorum. Yapacak bir şey yok artık, laf ağızdan çıktı. Adana da beni afetsin, Beşiktaş da inşallah" açıklamasına yer verdi.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER