Oynatma Listesi
TELEVİZYON

Survivor 115. Bölüm fragmanı

Survivor'da çeyrek final başladı ve haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınası olan yarışmanın bu akşamki bölümünde yeni bir dokunulmazlık yarışı yapıldı. Oldukça heyecanlı geçen oyunu Sercan kazandı ve Cemal Can'ın ardından bu haftaki 2. dokunulmaz oldu. Dün akşam Evrim'in eleme adayı olmasının ardından 2. eleme adayını ise Sercan Yıldırım söyledi.

Survivor'da bu akşam oldukça heyecanlı bir konsey yaşandı. Birinci aday olan Evrim'in yarışacağı ikinci aday Sercan'ın söylemesiyle birlikte belli oldu. İzleyenleri de şoke eden intikam sözleri ise konseye damga vurdu.

Survivor'da Sercan dokunulmazlığı kazanmasıyla birlikte bir aday daha belli oldu. Nisa ismini söyleyen Sercan şu ifadelere yer verdi:
İlk aday Evrim olduğu için Evrim'e göre bir aday çıkarmak gerekir. Hep kampta atışma oldu şimdi de SMS'te atışma olsun diye Nisa'yı söylüyorum.

Sercan'ın Nisa'yı söylemesinden sonra, Nisa'nın 'intikam alıyor' sözleri nedeniyle konsey buz kesti.

Nisa ise adının açıklandığını öğrendikten sonra, 'Bekliyordum zaten yazmasını Sercan intikam almak istiyor.' dedi. Konseyde bu sözler şoke etkisi yarattı.

Acun Ilıcalı 'neyin intikamı?' sorusuna ise Nisa, 'Acun Bey' diyerek sessiz kalmayı tercih etti.

Yeni bölüm fragmanında ise Sercan'ın notlardan bahsetmesi seyircinin dikkatinden kaçmadı.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER