Oynatma Listesi
HABERLER

Yoğun bakıma giremeyince olay çıkardı: O talimatı veren savcı beni arasın

Başakşehir'de devlet hastanesinde taşkınlık çıkaran avukat Ferhat Firuzmen, polis ekiplerince gözaltına alındı. Avukatın kendisini gözaltına almak isteyen polislere ‘O talimatı veren savcı beni arasın, siz bana dokunamazsınız’ diyerek karşı koyduğu belirtildi. Gözaltına alınan avukat Firuzmen çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Başakşehir’de bulunan bir hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi gören hastayı ziyarete giden Avukat Ferhat Firuzmen, ziyaret saati olmadığı için içeri alınmadı. Bunun üzerine hastaneden ayrılan Firuzmen, bir süre sonra yeniden hastaneye döndü ve yoğun bakımdaki hastayı ziyaret etmek istedi.

Ancak personeller tekrar ziyaret saati olmadığını ifade ederek Firuzmen’in içeri girmesine izin vermedi.

'BANA DOKUNAMAZSINIZ’

Sinirlenen Avukat Ferhat Firuzmen kapalı olan otomatik kapıyı tekmelemeye başladı. Kapıyı kıran Firuzmen’i sakinleştiremeyen görevliler polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, Firuzmen’i gözaltına almak istedi. Firuzmen'in polis memurlarına da ‘O talimatı veren savcı beni arasın, siz bana dokunamazsınız’ diyerek direndiği belirtildi. Firuzmen, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Firuzmen, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Öte yandan avukat Firuzmen’in kapıyı tekmelediği anlan ise hastanedeki güvenlik kamerasına yansıdı.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER