Oynatma Listesi
MAGAZİN

Zac Efron'ın şakası pahalıya patladı

Dünyaca ünlü ABD'li oyuncu Zac Efron, görev aldığı filmin çekimleri sırasında arkadaşlarıyla şakalaşıyordu. Tam bu arada ilginç kaza yaşayan oyuncu, bu anları sosyal medya hesabından paylaştı. O paylaşımı da ünlü ismin takipçileri arasında tartışma yarattı.

Bir dijital platformda yayınlanacak olan 'Down to Earth' adlı belgeselde görev alan Zac Efron, önceki gün sette ilginç anlar yaşadı. Ekipten iki arkadaşıyla bir bahçede yürüyen oyuncu bir yandan da onlarla şakalaşıyordu.O sırada Efron yerde bırakılmış bir tırmığın ucuna bastı. Tırmığın sapı da bir anda yükselerek Zac Efron'a çarptı. O ani hareket sırasında gözüne bir şey kaçan oyuncu da bir yandan kahkahalar atarak iki büklüm olup yere oturdu.Efron'ın ve arkadaşlarının kahkahalarından ünlü oyuncunun bu tuhaf kaza nedeniyle herhangi bir zarar görmediği anlaşıldı.

Efron, o anlarda çekilen videoyu da "Tırmığı buraya kim bıraktı?" mesajıyla birlikte sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Görüntüleri izleyenler de kendi aralarında tartışmaya başladı.Bazıları "Tırmığın sapı yüzüne bile çarpmıyor ki" derken bazıları da "Bu sahnede iyi bir oyunculuk sergileyememiştin" diye yazdı. Bazı takipçileri de Zaf Efron'un yüzüne değmeyen bir tırmık sapı canını çok acıtmış gibi davranarak aslında çok iyi rol yaptığını savundu. Bir takipçisi "Tırmık sapı eline çarpıyor sen yüzünü tutuyorsun" diye yorum yaparak Efron'a seslendi.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER