Geri Dön
OtomobilMıtsubishi Motors, Gaıkındo 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda XM Concept’i Tanıtıyor!

Mıtsubishi Motors, Gaıkındo 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda XM Concept’i Tanıtıyor!

Mitsubishi MotorsCorporation’ın (MMC) MITSUBISHI XMConcept aracının dünyaya tanıtımı GAIKINDO 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda yapılacak. XM Concept,SUV tipi bir aracın dayanıklılığı ile MPV tipi bir aracın çok yönlülüğünü bir araya getiriyor.

Mıtsubishi Motors, Gaıkındo 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda XM Concept’i Tanıtıyor!

MITSUBISHI XM Concept’inyedi yolcunun konforlu şekilde seyahat edebileceği, rahat ve ferah bir iç alan sunangeniş bir gövdesibulunuyor. Aracın ön kısmında bulunanDynamicShield, aracın önünde bir koruma kalkanı görevi görmekle birlikte, futuristik tasarımıyla dikkat çekiyor. Arazi aracı benzeri fonksiyonel özelliklerini,yerden yüksek ve sportif görünümü ve derinlemesine genişletilmiş ön ve arka çamurluklarıyla birleştiriyor.

MITSUBISHI XM Concept’inözelliklerine sahip olanMPVcrossover, 2017 yılının Ocak ayından başlanarak Batı Cava şehrinin BekasiPrefecture bölgesindeyer alan yeni bir fabrikada üretilecek.

2017 Mirage Üretim Modeli

Mitsubishi XM Concept’inyanı sıraEndonezya’da satılacak binek araçlar da MMC standındaki yerlerini alacak: Sportif ve zarif bir dış görünüme sahip subcompact2017 Mirage(Endonezya satışlarının bu yılın Ağustos ayında başlaması bekleniyor)ve orta büyüklükte bir arazi aracı olan ve Car of theYear 2016 ödülü de dahil olmak üzere dört ödüle layık görülen PajeroSport(bazı pazarlarda MonteroSport olarak anılıyor) MMC standındaki yerini alacak.


MITSUBISHI XM Concept’eGenel Bakış

1)Konsept

XM Concept, geniş bir gövde ve yedi yolcunun konforlu bir ortamda seyahat edebileceğiferah bir iç alan sunmak üzere optimize edilmiş tasarımı ile büyük ve genişleyen ailelerin ihtiyaçlarına ideal bir şekilde uyum sağlamak için tasarlandı. Bir arazi aracının tasarımını ve işlevselliğini bir araya getiren bu araç güvenli, rahat ve keyifli bir yolculuk deneyimi sunuyor.

2) Dış Tasarım

Bir SUV ve bir MPV’ninbirleşimi olan konseptini; gövdenin geniş ve sportif hatları ve her arazide yüksek performans gösterme özelliği ile benzersiz şekilde ortaya koyuyor
Aracın ön kısmı, Mitsubishi MotorsDynamicShield (Dinamik Kalkan)ön tasarım konseptine sahip. Tamponun sağ ve sol köşeleri, gücü ve performansı sembolize ederken, yaya güvenliğini de gözeterek aracı ve yolcuları koruma fonksiyonunu üstleniyor.

Derinlemesine genişletilmiş çamurluklar ve keskin çizgilerle birleşen karakteristikyandan görünüm, tipik bir arazi aracının güçlü ve sportif imajını sunuyor.
Yerden yüksekliği ve gövde altını her açıdan koruyan alt muhafazası, aracınoff-roadkoşullarda bile güvenle sürülmesini sağlıyor.

3) İç Tasarım

Farklı koltuk ayarlamalarına izin veren sıralı koltuklar, yedi yolcunun rahat bir şekilde oturabilmesi için geniş bir iç alan sunmak üzere en uygun şekilde yerleştirilmiş.

Yatay gösterge paneli, bir MPV’nin genişliğini ön plana çıkarıyor. Yükseltilmiş geniş merkez konsolu, siyah/beyaz yüksek kontrastlı iç renklendirme ve gümüş rengi vurgularla birlikte aracın içi, zarif bir görünüme sahip.

İstanbul'da dehşet! Ömür hemşireyi başından vurdu
Rum yönetiminden skandal YPG kararına Türkiye'den sert tepki!
'Esra'yı öldürüp yataktaki pozisyonunu verdi'
Fahiş fiyatın ispatı Whatsapp'ta! Marketlerle ilgili şok tespit
Kırdığı yumurtanın akı 'kırmızı' çıktı, sosyal medya karıştı! Sandığınız gibi değil...
Genç öğretmenin katiline linç girişimi! Öfke dalga dalga yayılıyor
10 yıla kadar hapis istendi! Safiye Soyman ve Faik Öztürk hakkında dolandırıcılık iddiası
Gündeme bomba gibi düşen Fatih Terim iddiası! Başkanlık...
Meslekten atılmıştı! Yeni görevi bu oldu
Kıskançlık krizi mi patlak verdi? Hande Erçel'den açıklama
Son 72 yılın en yoğun kar yağışı! Hafta sonu daha da kuvvetli olacak
Başhekim sekreteri hakkında karar! Acı çeken hastanın görüntülerini...
Deniz Çoban kritik pozisyonları yorumladı: 'İki penaltı verilmedi'
Görüntüler pes dedirtti! Çaldıkları paralarla İstanbul'a geldiler
Yemeksepeti, 2021’in hızlı ticaret trendlerini açıkladı