Mitsubishi Motors

Mitsubishi Motors

Son dakika Mitsubishi Motors haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mitsubishi Motors gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mitsubishi Motors haber sayfamızda...

Mitsubishi Motors

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 113 mitsubishi motors haberi bulunmuştur.
Mitsubishi Motors'dan büyük kayıp
Mitsubishi Motors'dan büyük kayıpJapon otomobil üreticisi Mitsubishi Motors, Mart 2021'de sona eren 2020 mali yılında 312,3 milyar yen (2,84 milyar dolar) net kayıp yaşadı.
13.05.2021Uzmanpara
Mitsubishi üretimini düşürecek
Mitsubishi üretimini düşürecekOtomobil üreticisi Mitsubishi Motors, yarı iletken çip tedarik problemi sebebiyle mayıs ayında Japonya ve Tayland'daki tesislerinde üretimi düşürecek.
24.04.2021Uzmanpara
Son dakika: Kriz bitmiyor! Ünlü marka üretimi düşürecek
Son dakika: Kriz bitmiyor! Ünlü marka üretimi düşürecekSon dakika haberlere göre otomobil üreticisi Mitsubishi Motors, yarı iletken çip tedarik problemi sebebiyle mayıs ayında Japonya ve Tayland'daki tesislerinde üretimi düşüreceğini açıkladı.
24.04.2021Otomobil
Mitsubishi L200 yeniden lider!
Mitsubishi L200 yeniden lider!Mitsubishi Motors’un en iddialı 4x4 modeli olan Türkiye’nin pazar lideri L200, ODD verilerine göre 2020 yılının ilk 6 ayında da %33 pay ile pick-up segmentinde açık ara lider oldu. Son 2,5 yıldır üst üste segmentinde liderliğini koruyan Mitsubishi L200, en yakın rakibine oranla iki kattan daha fazla pazar payına sahip bulunuyor.
4.07.2020Otomobil
Ortaklıkta yeni model!
Ortaklıkta yeni model!Renault, Nissan ve Mitsubishi ittifakında yeni bir dönem başlıyor. Üç otomobil devinin ittifakı, rekabeti ve kârlılığı destekleyecek yeni bir iş birliği modeline geçtiğini duyurdu.
27.05.2020Otomobil
Mitsubishi Türkiye'den online hizmet!
Mitsubishi Türkiye'den online hizmet!TEMSA Motorlu Araçlar, Mitsubishi Motors yetkili satıcı ve servislerinde bütün dünyayı saran Covid-19 salgınına karşı Sağlık Bakanlığı’nın yönlendirmeleri çerçevesinde müşterilerinin, yetkili satıcı ve servis çalışanlarının sağlığı için önlem ve tedbirlerini arttırdı.
20.04.2020Otomobil
Lübnan: Nissan'ın eski yöneticisi Ghosn ülkeye yasal yollarla girdi
Lübnan: Nissan'ın eski yöneticisi Ghosn ülkeye yasal yollarla girdiGörevini kötüye kullanma suçlamasıyla Japonya'da ev hapsinde tutulurken Lübnan'a kaçan Nissan yöneticisinin, Beyrut'ta olduğu resmen doğrulandı.
31.12.2019Dünya
“Steptember Gönüllü Buluşması”nda bir araya geldiler
“Steptember Gönüllü Buluşması”nda bir araya geldilerTürkiye Spastik Çocuklar Vakfı - Cerebral Palsy Türkiye, engelli çocukların ihtiyaç duydukları özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerine ücretsiz ulaşmalarını sağlayan gönüllüleri ile bir araya geldi.
PSA’yı Türkler yerlileştirecek
PSA’yı Türkler yerlileştirecekPSA Peugeot Citroen’in Mitsibushi ile ortaklaşa kurduğu Rusya’daki fabrikada (PSMA) üretilen hafif ticari araçların bu ülkede gerekli yerliliği sağlaması için bir Türk şirketi yardımcı olacak. Coşkunöz Holding bünyesindeki Coskunoz Alabuga, PSMA Rus ile burada üretilecek araçların kaporta parçalarının tedariği konusunda bir iyi niyet anlaşması (MOU) imzaladı.
12.08.2019Ekonomi
Nissan'ın eski Üst Yöneticisi Ghosn kefaletle serbest bırakıldı
Nissan'ın eski Üst Yöneticisi Ghosn kefaletle serbest bırakıldıJaponya'da gözaltına alınan eski Nissan Motor Üst Yöneticisi (CEO) Carlos Ghosn, 108 gün sonra kefaletle serbest bırakıldı.
6.03.2019Ekonomi
Carlos Ghosn'un kefaletle serbest bırakılma talebi kabul edildi
Carlos Ghosn'un kefaletle serbest bırakılma talebi kabul edildiJaponya'da kazancını düşük gösterdiği ve kişisel yatırımlarından doğan zararları şirketine ödettiği gerekçesiyle gözaltına alınan eski Nissan Üst Yöneticisi Carlos Ghosn'un kefaletle serbest bırakılma talebi kabul edildi.
5.03.2019Ekonomi
Renault, Nissan ve Mitsubishi araçlarını Google eğlence sistemleriyle donatacak
Renault, Nissan ve Mitsubishi araçlarını Google eğlence sistemleriyle donatacakRenault, Nissan, Mitsubishi ve Google, Android işletim sisteminin araçlara entegrasyonunu sağlayacak teknoloji ortaklığını duyurdu. 2021 yılından itibaren hayata geçirilecek teknoloji ile çok sayıda marka ve modelde akıllı bilgi eğlence sistemleri ve müşteri odaklı uygulamalar yer alıyor.
20.09.2018Teknoloji
Kamyonda ‘vites’ büyütüyor!..
Kamyonda ‘vites’ büyütüyor!..Ford Otosan, Türkiye’nin ilk yerli şanzımanını üretmek için kolları sıvadı. Böylece 2020 yılından itibaren yeni nesil Cargo kamyonların motorundan şanzımanına, arka aksına kadar herşeyi tamamen yerli olacak...
18.02.2018Ekonomi
Ege’nin derin tarihine dalış
Ege’nin derin tarihine dalışSavaş Karakaş’ın ‘Sudaki İzler’ belgeseli için Ege’nin kuzeyine dalış yapan dalgıçlar, 2. Dünya Savaşı’nda batan 4 geminin enkazına ulaştı. Bu gemiler batışlarından sonra ilk kez görüntülendi
8.10.2017Gündem
Oyak Renault Yan Sanayi Başarı Ödülleri sahiplerini buldu
Oyak Renault Yan Sanayi Başarı Ödülleri sahiplerini bulduOyak Renault'nun, iş birliği içinde çalıştığı yan sanayi şirketlerinin performanslarını takdir etmek ve daha da iyileşmesini teşvik etmek amacıyla her yıl verdiği Yan Sanayi Başarı Ödülleri sahiplerini buldu.
7.10.2017Ekonomi
Yenilenen Mistsubishi ASX Autoshow'da sergilendi
Yenilenen Mistsubishi ASX Autoshow'da sergilendiTemsa Motorlu Araçlar, yeni yüzlü Mitsubishi ASX’i ilk kez İstanbul Autoshow 2017’de otomobil meraklılarıyla buluşturdu.
25.04.2017Otomobil
Mitsubishi Motors için değişim başlıyor
Mitsubishi Motors için değişim başlıyor2017 Cenevre Otomobil Fuarı, Mitsubishi Motors’un yeni jenerasyon otomobillerinin ilki olan yeni kompakt SUV otomobili Eclipse Cross’un dünya prömiyeri ile değişimin başlangıcı olacak.
10.03.2017Otomobil
Mıtsubıshı Motors'un yeni nesil kompakt SUV otomobili "Eclıpse Cross"
Mıtsubıshı Motors'un yeni nesil kompakt SUV otomobili "Eclıpse Cross"Mitsubishi Motors, Avrupa’da Aralık ayında satışa sunulacak olan yeni nesil kompakt SUV otomobiline, markanın başarılı Eclipse spor aracına ithafen, "Eclipse Cross" adını verdi.
14.02.2017Otomobil
Mıtsubıshı Motors'un yeni nesil kompakt SUV otomobili "Eclıpse Cross"
Mıtsubıshı Motors'un yeni nesil kompakt SUV otomobili "Eclıpse Cross"Mitsubishi Motors, Avrupa’da Aralık ayında satışa sunulacak olan yeni nesil kompakt SUV otomobiline, markanın başarılı Eclipse spor aracına ithafen, "Eclipse Cross" adını verdi.
14.02.2017Otomobil
Renault-Nıssan ittifakı satış rekorunu yineledi
Renault-Nıssan ittifakı satış rekorunu yinelediRenault Nissan İttifakı, 2016 yılında 9 milyon 961 bin 347 satış gerçekleştirdi. Bu rakam dünyada satılan her 9 araçtan 1’ine denk geliyor.
9.02.2017Otomobil
Cenevre Otomobil Fuarı dönüm noktası olacak!
Cenevre Otomobil Fuarı dönüm noktası olacak!Mitsubishi Motors, yeni ürün stratejisinin ilk meyvesi olan yenijenerasyon SUV otomobilini, 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkarıyor.
25.01.2017Otomobil
Mitsubishi ASX Yenilendi!
Mitsubishi ASX Yenilendi!Mitsubishi Motors’unikonik otomobili ASX yenilenen görünümüyle 2016 Aralık itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu.
3.01.2017Otomobil
Mıtsubıshi'den sağlık sektörü çalışanlarına özel kampanya!
Mıtsubıshi'den sağlık sektörü çalışanlarına özel kampanya!Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi Outlander, ASX, Lancer, Attrage veSpacestar sahibi olmakisteyenler için çok özel bir kampanya sunuyor.
14.10.2016Otomobil
Mıtsubishi Care hayata geçti!
Mıtsubishi Care hayata geçti!Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi ve Fuso markalarını tercih eden müşterilerine sunduğu Yol Yardım, Çağrı Merkezi, Filo Yönetimi gibi birçok hizmeti tek bir çatı altında topladığı Mitsubishi Care Projesini Ağustos 2016 tarihi itibari ile hayata geçirdi.
8.08.2016Otomobil
Mıtsubishi Motors, Gaıkındo 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda XM Concept’i Tanıtıyor!
Mıtsubishi Motors, Gaıkındo 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda XM Concept’i Tanıtıyor!Mitsubishi MotorsCorporation’ın (MMC) MITSUBISHI XMConcept aracının dünyaya tanıtımı GAIKINDO 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda yapılacak. XM Concept,SUV tipi bir aracın dayanıklılığı ile MPV tipi bir aracın çok yönlülüğünü bir araya getiriyor.
8.08.2016Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

Mitsubishi Motors ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.