Sigorta‘Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası’

‘Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası’

09.12.2023 - 07:00 | Son Güncellenme:

Yapı Kredi, Türkiye’de konut sigortaları alanında bir ilk olan ve kullanıcılara ihtiyaçlarına göre poliçeyi durdurup, tekrar başlatma özelliği sunan “Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası” hizmeti vermeye başladı.

‘Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası’

Yapı Kredi Mobil’e özel olarak tasarlanan Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası, bir konutta meydana gelebilecek deprem dışındaki birçok riske karşı teminat sunuyor ve kiracı veya ev sahibi olmak fark etmeksizin, her iki kullanım durumuna uygun paketlerle sahip olunabiliyor.

Haberin Devamı

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, “Türkiye’de konut sigortalarında ilk defa hayata geçirilen bir uygulama olan ‘Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası’ sayesinde müşterilerimiz, sahip oldukları sigortaya duydukları ihtiyacın ortadan kalktığını düşündükleri zaman poliçelerini Yapı Kredi Mobil’den tek tıkla iptal edebiliyor. Böylece evin kullanım durumuna, güvenlik ve risk algısına göre müşterilerimiz, poliçenin aktif veya pasif olmasına kolayca karar verebiliyor. Üstelik ‘Türkiye’de sigortasız ev kalmasın’ mottosuyla yola çıkarak, poliçe fiyatını oldukça cazip belirlediğimiz ‘Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası’nda, müşterilerimize ilk ay prim tutarı kadar Worldpuan hediye ediyoruz” dedi.