Geri Dön

Anadolubank ve Marsh Türkiye üç branşta iş birliği yaptı

Anadolubank, alacak sigortası, siber güvenlik ve yönetici sorumluluk branşlarında artan talep üzerine sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi Marsh Türkiye ile işbirliğine gitti.

Anadolubank ve Marsh Türkiye üç branşta iş birliği yaptı

Anadolubank, gerçekleştirilen anlaşma kapsamında müşterilerine; kurumsal özellikli alacak sigortası, siber güvenlik ve yönetici sorumluluk branşlarında sigorta ürün ve hizmetleri sunacak. Anadolubank müşterileri, bu branşlarda ihtiyaç duydukları ticari sigorta ürünlerine, Anadolubank şubelerinden ulaşabilecek.

Anadolubank Pazarlama ve Sigorta Bölüm Başkanı İnanç Altan, “Anadolubank olarak önceliğimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları tüm finansal hizmetlere ulaşmalarını sağlamak. Risk yönetimi konusunda Marsh Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği sayesinde özellikle ticari müşterilerimize bankacılık hizmetleri dışında sunduğumuz sigorta ürün yelpazemizi daha da genişletmiş olduk. Son dönemde firmalarımız tarafından sürekli talep aldığımız alacak sigortası, siber güvenlik, yönetici sorumluluk gibi ürünleri de sunabileceğiz. Bu iş birliği sayesinde müşterilerimizin hem risklerini en iyi şekilde yönetmelerini hem de en iyi sigorta hizmetini, en uygun maliyet ve kapsamla alabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Marsh Türkiye Eş CEO’su Yeşim Aksüt ise “Uzun zamandır bu projenin altyapısını geliştirmek için çalışıyorduk; sonuçta başarılı ve sektöre güzel bir örnek olacak nitelikte bir iş birliğine daha imza attık” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber