Medyasist

Medyasist

Son dakika medyasist haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan medyasist gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan medyasist haber sayfamızda...

Medyasist

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 144 medyasist haberi bulunmuştur.
Tamamlayıcı sağlığa yeni oyuncular geldi
Tamamlayıcı sağlığa yeni oyuncular geldiCOVID-19 pandemisi, sosyal ve ekonomik alanlarda yarattığı etkilerin yanı sıra sağlığımızın ne kadar önemli olduğunu hepimize bir kez daha hatırlattı.
26.01.2021Sigorta
Groupama’ya ‘En iyi işveren’ sertifikası
Groupama’ya ‘En iyi işveren’ sertifikasıGroupama Türkiye’ye insan kaynakları uygulamalarında standartları belirleyen ve uluslararası arenada otorite olarak kabul edilen Top Employer Enstitüsü tarafından “En İyi İşveren Markası” sertifikasıyla ödüllendirildi.
26.01.2021Sigorta
Siber sigorta pazarı 9.5 milyar dolara ulaşacak
Siber sigorta pazarı 9.5 milyar dolara ulaşacakArtan siber saldırılara bağlı olarak siber risk sigortalarına olan talep de yükselişe geçti. Araştırmalara göre küresel siber sigorta pazarı 2021 yılında yüzde 21 büyüyerek 9.5 milyar dolara ulaşacak. Tahminler, siber sigorta pazarının 2025 yılına kadar ise 20.4 milyar dolara ulaşacağı yönünde.
19.01.2021Sigorta
Modüler sigorta nedir?
Modüler sigorta nedir?Son zamanlarda sigorta yaptırmak isteyenlerin en çok karşılaştığı ve merak ettiği kavramlardan birisi de “Modüler Sigorta”.
12.01.2021Sigorta
Katılım Emeklilik, fon getirisinde yılı ‘lider’ tamamladı
Katılım Emeklilik, fon getirisinde yılı ‘lider’ tamamladı2020 yılını değerlendiren Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, “Pandemi döneminde tasarruf etmenin ve geleceğe yatırım yapmanın önemi bir kez daha anlaşıldı.
12.01.2021Sigorta
AXA Sigorta 4.0 ile geleceğe hazır
AXA Sigorta 4.0 ile geleceğe hazırAXA Sigorta, zorlu koşullara rağmen başarılı sonuçlarla tamamlanan 2020’nin ardından yeni yılda da Sigorta 4.0 yaklaşımıyla büyümeye devam edecek.
12.01.2021Sigorta
Pandemiden etkilenenlere AvivaSA yardım elini uzattı
Pandemiden etkilenenlere AvivaSA yardım elini uzattıAvivaSA, Türkiye’nin yaşlanmaya hazırlığına rehberlik etmek ve toplumun yaşlılık algısının pozitife dönüşmesine katkıda bulunmak hedefiyle başlattığı “Her Yaşta” projesi çerçevesinde İstanbul Büyükşehir İlçe Belediyeleri ile işbirliği yaparak “Pandemi Yardım Projesi Planı”nı hayata geçirdi.
12.01.2021Sigorta
BES’le tasarrufu sevdik
BES’le tasarrufu sevdikBireylerin emeklilik dönemlerinde refah seviyelerinin düşmemesini hedefleyen, aynı zamanda yurt içinde uzun vadeli tasarruf seviyesini yükselterek yarattığı fonlarla ülke ekonomisine katkı sağlayan BES’te ve Otomatik Katılım Sistemi’nde katılımcıların sağladığı fon tutarı her geçen gün artıyor.
12.01.2021Sigorta
As’lı fotoğraftan hasar tespiti yapıyor
As’lı fotoğraftan hasar tespiti yapıyorDigital dönüşüm konusunda önemli yatırımlara imza atan Anadolu Sigorta’nın yapay zekâsı AS’lı önemli bir özelliğe daha kavuştu.
5.01.2021 Sigorta
2021’de sigorta sektöründe neler olacak?
2021’de sigorta sektöründe neler olacak?Pandemi, deprem, sel, dolu derken zor bir yılı geride bırakıyoruz. 2020 herkes için büyük bir sınav yılı oldu. Şimdi, bu zorlu sınavdan elde ettiğimiz kazanımlar, 2021 yılının yol göstericisi olacak.
5.01.2021Sigorta
2020'de doğa olayları ağır fatura çıkardı
2020'de doğa olayları ağır fatura çıkardı2020 yılında pandeminin yanı sıra küresel ısınmaya bağlı olarak dünyanın dört bir yanında yaşanan doğa olayları da geride ağır kayıplar bıraktı. Doğa olaylarının sigorta şirketlerine faturası da ağır oldu. Yardım kuruluşu Christian Aid tarafından hazırlanan rapor, 2020 yılında küresel ısınmaya bağlı olarak sayıları ve şiddeti artan doğa olaylarını ve yarattığı zararı ortaya koydu. Christian Aid’in maddi zararları sadece kayıpların sigorta bedellerine dayandırdığı ‘Counting the cost 2020: A year of climate breakdown’ adlı raporda asıl zararların çok daha büyük olduğu vurgusu yapılıyor. İşte 2020 yılına damgasını vuran doğal olayları ve çıkardığı faturalar...
5.01.2021Sigorta
Tur Assist’in sağladığı hizmet sayıları belli oldu
Tur Assist’in sağladığı hizmet sayıları belli olduTürkiye’yi ilk kez 1996’da asistans hizmetleri ile tanıştıran Tur Assist’in 2020 yılında sağlamış olduğu hizmet adetleri belli oldu.
5.01.2021Sigorta
Quick Sigorta sponsorluğundaki Up 2 Top Summit başlıyor
Quick Sigorta sponsorluğundaki Up 2 Top Summit başlıyorÖzyeğin Üniversitesi’nin Operations Research Kulübü tarafından organize edilen Up 2 Top Summit, bu yıl 23-24 Aralık 2020 tarihlerinde Quick Sigorta ana sponsorluğunda gerçekleşecek. Zirvenin temasını oluşturan “Start-Up”lar’ın kurucularının konuk olacağı organizasyonda, Türkiye’deki girişimcilik ekosistemi katılımcılarla buluşacak.
28.12.2020Sigorta
Bereket Sigorta yönetimi yeni atamalarla güçlendi
Bereket Sigorta yönetimi yeni atamalarla güçlendiBereket Sigorta, yaptığı yeni atamalarla üst yönetim kadrosunu güçlendirdi. Bereket Sigorta tarafından yapılan açıklamaya göre Cenk Özçelik, Risk Yönetimi, Emeklilik ve Hayat Teknik’ten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı; Faruk Gökçen ise Satış ve Pazarlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.
22.12.2020Sigorta
Sigortacılar kağıt kullanımını azaltıyor
Sigortacılar kağıt kullanımını azaltıyorHDI Sigorta, yaşanılabilir bir çevre oluşturma amacıyla kâğıt tüketimini yüzde 50 azaltacağını duyurdu.
15.12.2020Sigorta
Hamilelik sigortasına ilgi artıyor
Hamilelik sigortasına ilgi artıyorHamilelik, anne baba adaylarının yaşayabileceği en heyecan verici dönemlerden biri. Aileye katılacak yeni üyenin beklendiği bu süreci olabilecek en sağlıklı şekilde geçirmek önemli.
15.12.2020Sigorta
Sorumluluk Sigortası’nın önemi tazminatta gizli
Sorumluluk Sigortası’nın önemi tazminatta gizliTürk sigorta sektöründeki büyüme potansiyeli en yüksek sigorta branşları arasında ‘sorumluluk sigortaları’ yer alıyor. Üçüncü kişilere verilen zararlar sonucu açılan davalarda, ödenmesi gereken tazminatlara karşı birey ve kurumları güvence altına alan sorumluluk sigortalarının önümüzdeki dönemde daha da yaygınlaşması bekleniyor.
15.12.2020Sigorta
Quick Sigortadan dijital alanda çok ses getirecek proje!
Quick Sigortadan dijital alanda çok ses getirecek proje!Sigortalılarımız ile Acentelerimiz online ’da buluşuyor! Sigortalılarımızın ihtiyaçlarına herhangi bir çağrı merkezi Agent’ı değil, risk işinin uzmanı, kendi seçtikleri Acenteleri çözüm buluyor!
10.12.2020Sigorta
İklim değişikliği risklerine karşı ‘sigorta’ ile korunun
İklim değişikliği risklerine karşı ‘sigorta’ ile korununİklim değişikliğinin yarattığı riskler hayatımızın her alanında tehdit oluşturmaya devam ediyor.
8.12.2020Sigorta
Tarım sigortalarında yüzde 61’lik pazar payı ile çiftçilerin yanındayız
Tarım sigortalarında yüzde 61’lik pazar payı ile çiftçilerin yanındayızTürkiye Sigorta geniş kapsamlı tarım ürünleri ile üreticilerin sel, don, dolu ve yangın gibi doğal afet ya da iklimsel koşullar nedeniyle oluşabilecek risk ve zararlarını güvence altına almaya devam ediyor. Küresel ısınma ve iklim değişikliği riskleri nedeniyle tarım sigortasının artık bir zorunluluk haline geldiğine dikkat çeken Türkiye Sigorta Genel Müdürü Alper Karayazgan, tarım sigortalarının, tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçilerin ürün ve varlıklarını koruması açısından çok önemli olduğunu hatırlattı.
8.12.2020Sigorta
Quick Sigorta, Dai-ichi Life ile bir araya geldi
Quick Sigorta, Dai-ichi Life ile bir araya geldiQuick Sigorta ve Japonya’nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Dai-ichi Life, bir araya gelerek sektörü şekillendirmeye yönelik planları konusunda görüş alışverişinde bulundular.
8.12.2020Sigorta
Emeklilik yerine BES’te kalıyorlar
Emeklilik yerine BES’te kalıyorlarTürkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı Atilla Benli, “107 bin katılımcımız BES’teki devlet katkısı ve getiri nedeniyle emekliliği hak ettiği halde sistemde kalmayı seçti” dedi.
1.12.2020Sigorta
Sigortacılığın start-up şirketi olacağız
Sigortacılığın start-up şirketi olacağızSigorta sektörünün yeni oyuncusu Ana Sigorta, acente ve sigortalılarla buluşmak için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor.
1.12.2020Sigorta
Siber tehdide karşı eğitim kalkanı
Siber tehdide karşı eğitim kalkanıTürkiye’de mart ayından beri etkili olan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle bir yandan ‘home-office’ çalışmaların artması; diğer yandan ‘uzaktan eğitim’in hayatımıza girmesi sonucu bireylerin vakitlerinin büyük çoğunluğunu akıllı telefonları ve bilgisayar karşısında geçirmeleri büyük bir tehdidi ortaya çıkardı.
1.12.2020Sigorta
Elektronik cihazlara koruma kalkanı
Elektronik cihazlara koruma kalkanıDüşürerek kırdığınız cep telefonu, çocuğunuzun top oynarken ekranını parçaladığı televizyon, yüksek voltaj yüzünden arızalanan buzdolabınız kısaca evinizdeki bütün elektronik ve elektrikli eşyalar Tur Assist’in hizmete aldığı Elektronik Cihaz Güvencesi ile koruma altına alınıyor. Cihazınız güvence kapsamında tamir edildiği gibi yerine ikame cihaz hizmeti de sunuluyor. Hatta tercih edilmesi durumunda piyasa değerinin üstünde satın alınıp yeni cihaz ile değiştirilebiliyor.
24.11.2020Sigorta

Benzer Haber Etiketleri

medyasistsigortaBESQuick Sigortavirüs

Medyasist ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.