Geri Dön
SiyasetAday olamayan İhsan Özkes önce o tweetleri sildi, sonra hesabını kapattı!

Aday olamayan İhsan Özkes önce o tweetleri sildi, sonra hesabını kapattı!

CHP'den istifa ettikten sonra AK Parti'ye göz kırpan İhsan Özkes, aday gösterilmeyince sinirlenip Ak Parti'yi övdüğü twitlerin hepsini tek tek sildi. Ardından hızını alamayan Özkes'in hesabını tamamen kapattığı ortaya çıktı!

İhsan Özkes aday gösterilmeyince twitter'de Ak Parti ve CHP temizliği yaptı. Sonra da hesabını kapattı.

Eski CHP'li vekil Özkes ilk olarak Saray'da gerçekleştirilen 30 Ağustos Resepsiyon'a katıldığı için gündeme gelmişti. O sırada tweetler atan Özkes, kendisini eleştirenlere sert çıkmıştı.

CHP milletvekili eski müftü İhsan Özkes, sorunlar yaşadığı partisinden istifa etmişti. CHP milletvekili iken Ak Parti aleyhine paylaşımlarda bulunan Özkes, CHP'yi eleştirmeye başlamıştı.

Daha sonra da yine Twitter'dan AKP'yi ve Erdoğan'ı öven Özkes, aday listelerinin açıklanmasıyla listelerde ismini göremeyince o tweetlerini de sildi.

TWEET'LERİNİ SİLDİ

İstifanın ardından AK Parti'ye göz kırpan Özkes, aday gösterilmedi. İhsan Özkes'in bu gelişmeye verdiği ilk tepki, CHP'yi eleştiren ve AK Parti'yi öven tweet'lerini silmek oldu.

TAMAMEN KAPATTI

Tweetlerini sildikten sonra İhsan Özkes'in Twitter hesabını tamamen kapattığı öğrenildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İETT otobüsünün ezdiği scooterlı ağır yaralandıÜmraniye Alemdağ Caddesi'nde sürücüsünün kapısını açtığı hafif ticari araca çarpan elektrikli scooterı kullanan kadın, çarpmanın etkisiyle yola savruldu. Sürücü bu sırada hemen arkadan gelen İETT otobüsünün altında kalarak, ezildi. Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan kadının sağlık durumunun ağır olduğu öğrenilirken, kaza anları saniye saniye kameralara yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler