Geri Dön

AK Partili vekil bayrak iddialarını yalanladı

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, 3 PKK’lının cenazelerinin “AK Parti milletvekiline ait Diyarbakır’da bir hastaneye götürülüp orada KCK bayrağı çekildiğine” dair iddialara ilişkin, “Yalan haber bu. Hastanenin AK Parti ve AK Parti milletvekilleriyle bir ilgisi yok” dedi.

Meclis Genel Kurulu’nda, Afrika Kalkınma Fonu Kuruluş Anlaşmasına Katılmamızın Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Tasarısı üzerinde söz isteyen AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, “Az önce bir değerli hatibin konuşmasında Diyarbakır’daki cenazelerin AK Parti milletvekiline ait bir hastaneye götürülüp orada KCK bayrağı çekildiğine dair bir ithamı olmuştu. Dünden beri Twitter’de ismim zikredilerek dönen bir haber bu, yalan haber bu. O hastane yakından uzaktan AK Parti milletvekilleriyle hiçbir ilgisi olmayan aslında Google’a girseler oradan kime ait olduğunu da bulurlar, hastanenin AK Parti ve AK Parti milletvekilleriyle bir ilgisi yok” dedi.

Gebze'de yolcu otobüsü devrildiKocaeli’nin Gebze ilçesi TEM Otoyolu’nda yolcu otobüsü devrildi. Bölgeye çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber