Geri Dön

Bakan Kasapoğlu Cedi Osman’ı ağırladı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu,  Amerikan Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Cleveland Cavaliers’ta forma giyen milli basketbolcumuz Cedi Osman’ı Ankara’da ağırladı.

Bakan Kasapoğlu Cedi Osman’ı ağırladı

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, daha önce bir araya gelme konusunda sözleşen Bakan Kasapoğlu  ve milli basketbolcu, Ankara’da buluştu. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda bir araya gelen Kasapoğlu ileCedi Osman, Ankara turu öncesi güne masa tenisi oynayarak başladı daha sonra yenilenen Anıttepe Yaşam Boyu Koşu Parkuru’nda yürüyüş yaptı. Tesisteki basketbol sahasında birkaç atış yapan  Kasapoğlu ve Cedi, alandaki gençlerle  kısa bir maç yaptı. Ardından Eymir Gölü’ne geçen Kasapoğlu ve Cedi, göl  kenarındaki yürüyüş yolundan bisiklet ile ODTÜ kayıkhanesine geçti.  Burada antrenman yapan ODTÜ Kürek Takımı sporcuları ile Eymir Gölü’ne  açılan Kasapoğlu ve Cedi kürek  çekti. Bakan Kasapoğlu, ABD’de bulunduğu sürede kokoreç yemeyi  özlediğini dile getiren Cedi Osman’ı Öveçler semtindeki bir kokoreççiye götürerek kokoreç ısmarladı. İkili son olarak Ankara Kalesi’nde Türk kahvesi eşliğinde taş plak dinledi.

Sevgilisiyle aynı evde kalan genci ayaklarından astılarEndonezya’da Mario Natriti (23) adlı genç, sevgilisi Desiana (20) ile aynı evde kalmaya başladı. Kızın ailesi bu durumu öğrenince genci bacaklarından ters bir şekilde yarım saat kadar asılı bıraktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber