Geri Dön

Başbakan Erdoğan'dan ‘Tek tip askerlik’ açıklaması

YUNANİSTAN'da düzenlenecek ‘Akdeniz İklim Değişikliği Zirvesi’ne katılmak üzere Atina'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Org. Işık Koşaner’den ‘Tek tip askerlik’ konusunda aldığı brifing ile ilgili olarak, “Güzel bir çalışma, devam edecek” dedi.
Başbakan Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan, Devlet Bakanı Faruk Çelik, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, özel uçak ‘ANA’ ile Yunanistan’ın başkenti Atina’ya geldi. Başbakan Erdoğan’ı Venizelos Havaalanı’nda Türkiye’nin Atina Büyükelçisi Hasan Göğüş ve öteki ilgililer karşıladı.
Başbakan Erdoğan Atina’ya gelişi sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başbakan Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Org. Işık Koşaner’den ‘Tek tip askerlik’ konusunda aldığı brifing ile ilgili olarak, “Konuyla ilgili benden dreğerlendirme almayın. Güzel bir çalışma, devam edecek” dedi.
Başbakan Erdoğan, yarın başlayacak olan Akdeniz İklim Değişikliği Zirvesi’ne katılacak.

Kahramanmaraş'ta feci kaza! 6 saniye sonra...Son dakika haberine göre; Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde piknik yapmak için yola çıkan ailenin içinde bulunduğu hafif ticari aracın, otomobille çarpışması sonucunda 1 kişi hayatını kaybederken 3 kişi de yaralandı. Kaza, hayatını kaybeden kadının sosyal medyadan canlı yayına girmesinden 6 saniye sonra yaşandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber