Geri Dön

‘Başbakanlık Konutu’nu hiç kullanmadım’

AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Meclis Başkanlığı’nı bırakmasının ardından Başbakanlık Konutu’nu hiç kullanmadığını açıkladı.

‘Başbakanlık Konutu’nu hiç kullanmadım’

Yıldırım, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin ardından Ankara’ya dönen Binali Yıldırım’ın ilk işi Çankaya Köşkü’nden taşınmak olacak” haberleri ile ilgili açıklama yaptı. Bu haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtilen açıklamada, “Binali Yıldırım hiç bir zaman Çankaya Köşkü’nde oturmamıştır. Başbakanlık ve Meclis Başkanlığı görevleri süresince ‘Başbakanlık Resmi Konutu’nu kullanmıştır. Meclis Başkanlığı görevinden ayrıldıktan sonra Resmî Konutu hiç bir şekilde kullanmamıştır. Gerçek bundan ibarettir” denildi.

Türkiye'nin en büyük çetesi çökertildi! Polisler yakalamak için 6 ay böyle yaşadıTürkiye’nin en büyük göçmen kaçakçılık çetesi balıkçı kılığındaki polislerin takibi sonrasında “Büyü Bozan” operasyonuyla çökertildi. Yapılan operasyonlarda bin 470 düzensiz göçmen yakalanırken, çoğunluğu balıkçı teknesi kaptanı olan 87 çete üyesi de gözaltına alındı. Operasyonu gerçekleştiren sivil polisler balıkçı kılığına girerek çete üyelerini 6 ay boyunca izledi. İşte film gibi operasyonun tüm ayrıntıları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber