Geri Dön
SiyasetBülent Ok yeni görevine başladı

Bülent Ok yeni görevine başladı

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde (HBB) önemli bir atama gerçekleşti. HBB Genel Sekreteri Nihat Tazeaslan’ın yardımcılığına yeni bir isim atandı. Ankara bürokrasisinde etkin bir isim olarak tanınan Bülent Ok, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı makamına atandı. Ok, atandığı yeni görevine hemen başladı.

Bülent Ok yeni görevine başladı

 

1991’de Kültür Bakanlığı’nda göreve başlayan Bülent Ok, Özel Kalem Müdür yardımcısı ve bakan danışmanı olarak görev yaptı. 1993 yılında Ankara Atatürk Kültür Merkezi Müdür yardımcısı olan Ok, daha sonra Milli Kütüphane HAGEM Uluslararası İlişkiler Daire Başkanlığı görevini yürüttü.

1994 yılında Başbakanlık Müşavirliği’ne atanan Bülent Ok, Deniz Ulaştırması Genel Müdürü ve Tersaneler Genel Müdürü olarak görev yaptı. Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik yardımcılığına ataması gerçekleştiği sırada, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nda, Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü’nde görevli olan Bülent Ok, 2015 Milletvekili seçimlerinde CHP Mersin milletvekili adayı idi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tuzla'da tersanede gemide yangınTuzla Tersanesi'nde bir gemide yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangının kısa sürede söndürüldüğü bildirildi.