Geri Dön

Cumhurbaşkanlığı'ndan son dakika açıklaması! Balıkesir Belediye Başkanı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı melih Gökçek ile görüştüğü ancak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur ile görüşmediğini açıklandı. Öte yandan Erdoğan bugün AK Parti'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ile görüştü. Görüşme yaklaşık bir saat sürdü.

Cumhurbaşkanlığı'ndan son dakika açıklaması! Balıkesir Belediye Başkanı...

Beştepe'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün akşam yaptığı görüşmeye ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada şöyle denildi: "Bazı basın yayın organlarının bugünkü haberlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dünkü kabul ve temaslarıyla ilgili olarak tamamen hayal ürünü iddialara yer verildiği gözlenmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımız, Ankara Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde dün akşam kabul etmiş, ancak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Edip Uğur ile herhangi bir görüşmesi olmamıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur"

DÜN AKŞAM HAREKETLİ SAATLER YAŞANDI!

Bazı belediye başkanlarının istifasının isteneceği iddiaları konuşulurken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i kabul etmesi dün gece hareketli saatlerin yaşanmasına neden olmuştu. Görüşmeden sonra Gökçek yaptığı açıklamada projelerini anlattığını dile getirmişti.

BALIKESİR BELEDİYE BAŞKANI EDİP UĞUR: HANIM BİLE İNANMIYOR

Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur da, dün cumhurbaşkanı ile görüşmediğini açıkladı. Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı seçimi için Ankara'ya gelen Edip Uğur Habertürk TV'ye yaptığı açıklamada, İstifa etmediğini belirterek "Cumhurbaşkanımızla görüşmem olmadı. Spekülasyon yapılıyor. Hanımı bile inandıramıyorum. Bana 'Cumhurbaşkanımızla görüşmüşsün bize söylemiyorsun' diyor. Ben görevimin başındayım"dedi.

ERDOĞAN EROL KAYA İLE GÖRÜŞTÜ

Öte yandan Erdoğan bugün AK Parti'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ile görüştü. Görüşme yaklaşık bir saat sürdü. Önümüzdeki hafta AK Parti'nin genişletilmiş il başkanları toplantısı var.

D-100'de şok görüntü! Aniden bastırdı, İstanbul istikameti kapandıKocaeli'nin bazı bölgelerinde aniden bastıran sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber