Geri Dön

Devletin zirvesi nikâhta buluşacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere devletin zirvesi bugün Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin kızı Zeynep Özhaseki’nin nikâh töreninde bir araya gelecek. Nikâha davet edilen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ise törene katılmayacağını bildirdi.

İlk mitingini geçen hafta İzmir’de yapan Erdoğan, ikinci mitingini bugün, muhalefetin adayı olması beklenen, ancak seçimlerde aday olmayacağını açıklayan Gül’ün memleketi Kayseri’de Cumhuriyet Meydanı’nda yapacak. Ak Parti İl Kadın Kolları Kongresi’ne katılacak olan Erdoğan, daha sonra 2.5 milyar liraya mal olan 607 yatak kapasiteli Türkiye’nin en büyük şehir hastanesinin açılışını yapacak.

Gül katılmayacak

Bu programların ardından Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, Kayserili olan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile akşam da Özhaseki’nin kızı Zeynep Özhaseki ile Mehmet Salih Yurt’un nikâh şahitliğini yapacak. Nikâha davet edilen ve şahit olması beklenen Gül ise mazeret bildirerek törene katılamayacağını haber verdi.

Trump'tan flaş açıklama: Eve gitmelisinizABD'de çıkan olayların ardından Trump destekçilerine evlerine dönmeleri çağrısında bulundu.Trump'ın açıklamaları şöyle:Lütfen eve gidin, sizi seviyoruz çok özelsiniz. Barışçıl bir şekilde evlerinize dönün.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber