Geri Dön

DSP genel merkezini ziyaret eden Mustafa Sarıgül: Yuvamda olmaktan mutluyum

CHP’den istifa ederek Şişli Belediye Başkanlığı’na aday olacağını açıklayan Mustafa Sarıgül, dün, DSP Genel Merkezi’nde Genel Başkanı Önder Aksakal ile görüştü. Görüşmenin ardından Aksakal ile Sarıgül, açıklama yaptı.

DSP genel merkezini ziyaret eden Mustafa Sarıgül: Yuvamda olmaktan mutluyum

Aksakal “Belediyeciliğe 1999’da DSP okulunda Ecevit’in önderliğinde başlamış, 2009’da yeniden DSP belediye başkanı seçilerek Şişli halkına hizmet etmiş bu partinin evladı olarak gördüğümüz Sayın Mustafa Sarıgül, yeniden DSP’nin Şişli Belediye Başkan adaylığı başvurusunu yapmıştır. Şişli’yi Sayın Mustafa Sarıgül’e, Sarıgül’ü de Şişli halkımıza emanet ediyoruz” dedi.

Aksakal’a teşekkür eden Sarıgül de “Çalışma arkadaşım Bayram Özata ile evimizde, yuvamızda bulunmaktan son derece mutluyum. Ecevit öğretisiyle yetişen bir arkadaşınız olarak Genel Başkanımızın açıklamalarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

istanbul'a tüm giriş çıkışlar kontrol ediliyorİstanbul'da yeni tip corona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirilirken seyahat izin belgesi olmayan yolcuların giriş veya çıkışına izin verilmedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber