Geri Dön
SiyasetDSP genel merkezini ziyaret eden Mustafa Sarıgül: Yuvamda olmaktan mutluyum

DSP genel merkezini ziyaret eden Mustafa Sarıgül: Yuvamda olmaktan mutluyum

CHP’den istifa ederek Şişli Belediye Başkanlığı’na aday olacağını açıklayan Mustafa Sarıgül, dün, DSP Genel Merkezi’nde Genel Başkanı Önder Aksakal ile görüştü. Görüşmenin ardından Aksakal ile Sarıgül, açıklama yaptı.

DSP genel merkezini ziyaret eden Mustafa Sarıgül: Yuvamda olmaktan mutluyum

Aksakal “Belediyeciliğe 1999’da DSP okulunda Ecevit’in önderliğinde başlamış, 2009’da yeniden DSP belediye başkanı seçilerek Şişli halkına hizmet etmiş bu partinin evladı olarak gördüğümüz Sayın Mustafa Sarıgül, yeniden DSP’nin Şişli Belediye Başkan adaylığı başvurusunu yapmıştır. Şişli’yi Sayın Mustafa Sarıgül’e, Sarıgül’ü de Şişli halkımıza emanet ediyoruz” dedi.

Aksakal’a teşekkür eden Sarıgül de “Çalışma arkadaşım Bayram Özata ile evimizde, yuvamızda bulunmaktan son derece mutluyum. Ecevit öğretisiyle yetişen bir arkadaşınız olarak Genel Başkanımızın açıklamalarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Lastiği patlayan otomobilin kaldırımda oturan adama çarptıAntalya'da Sevinç Ç.(32) kullandığı otomobil, lastiği patlayınca düz yolda direksiyon hakimiyetini kaybetti, kaldırımda oturan Abdullah Tezel'e (32) çaptı. Kadın sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği ve Abdullah Tezel'in otomobil ile duvar arasına sıkıştığı o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler