Geri Dön

‘Eşeği kaçırıp bulduk diye seviniyorlar’

MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, İsrail ve Rusya ilişkileriyle ilgili “Aslında bu eşeği kaçırıp ondan sonra ’eşeği bulduk’ diye sevinmeye benziyor” yorumu yaptı.

‘Eşeği kaçırıp bulduk  diye seviniyorlar’

İzmir’de DHA’nın sorularını yanıtlayan Vural, Mavi Marmara’da ölenleri suçlayan bir tavır içine girildiğini öne sürerek, “Bu çok tipik bir AKP zikzağının tezahürleri. Yani eşeği kaçırıp ondan sonra ’eşeği bulduk’ diye sevinmeye benziyor bu. Böyle bakıldığı zaman her atılan adımdan sonra bedelini Türkiye ödüyor sonra sil başa geliyoruz” dedi. Vural şöyle devam etti: Mavi Marmara olayından sonra ’asla normalleşemez’ diye ortaya çıkanlar, özür, tazminat ve Gazze konusunda şart koyanlar, gördük ki Türkiye’nin şartlarının hiç biri yerine getirilmemiş. Putin’e yazılı olarak özür metni bildirildi de Netenyahu’nun Türkiye Cumhuriyeti devletine, hükümetine, milletine yazılı bir özrü var mı? Yok. Efendim telefonda söylemiş mi söylememiş mi gibi bir takım faraziyeler. 20 milyon dolarlık bir tazminat, işte bu da bir vakfa verilecek, karşılığında davalardan vazgeçilecek.”

"Artistliğiniz kime ya" diyen kadın, bu kez de güzellik merkezinde olay çıkardıKahramanmaraş'ta daha önce çay bahçesinde olay çıkartan, koronavirüs salgınına yönelik yapılan denetimler sırasında maske takmadığı için kendisini uyaran polislere, "Artistliğiniz kime" diyerek taşkınlık yapan Gülcan Ç., bu kez de bir güzellik merkezinde olay çıkardı. Gittiği merkezde çalışanları tehdit ettiği öne sürülen Gülcan Ç., ihbar üzerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber