Geri Dön

Eşini kardeşi sandılar

26. Dönem milletvekilleri Meclis’teki kayıt işlemleri sürüyor. Mazbatalarını alan yeni vekillerin işlemleri sırasında da renkli görüntüler yaşanmaya devam ediyor.

Eşini kardeşi sandılar

Dün Meclis’e gelerek kayıt yaptıranlar arasında Ak Parti milletvekilleri Bekir Bozdağ, Ali Babacan, Nihat Zeybekçi, Yusuf Beyazıt, Nükhet Hotar, Zeyid Aslan, Galip Ensarioğlu, Lütfü Elvan, CHP’li Kadim Durmaz ve Birol Ertem de yer aldı. CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem, kayıt işlemlerini dört çocuğu ile birlikte yaptı. Ama kimse üç çocuğunun, üçüz olduğuna inanamadı. Dört çocuğa rağmen çok genç görünen eşi Sevgi Hanım’ı 5. çocuğu sananlar oldu.

Eşini kardeşi sandılar

Bakan Dönmez: "Türkiye'nin enerjisi darbelere hiçbir zaman geçit vermeyecek"Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 15 Temmuz darbe girişiminin 4'üncü yılı nedeniyle bakanlık binasına 'Türkiyenin Enerjisi Darbelere Geçit Vermez' sloganıyla ışıklı bir animasyon yansıtıldığını belirterek, "Ne 15 Temmuz'u ne de o gece yitirdiğimiz canlarımızı hiçbir zaman unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız. Nerede olursak olalım; zaman, mekân fark etmez Türkiye'nin enerjisi darbelere hiçbir zaman geçit vermeyecek" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber