Geri Dön

Fatma Şahin: Eşim tenis seviyor diye gittim

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin bakanlığın bütçesinin görüşüldüğü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda milletvekillerinin sorularını yanıtladı

İstanbul’daki tenis turnuvasındaki kendisine yönelik protestoya ilişkin, “Ben niye oradaydım? Çünkü eşim on yıllardır tenis oynar ve tam bir tenis severdir. Aile Bakanı’yım ve eşimi yalnız bırakmama gibi üzerimde bir sorumluluk vardı ve kadınlar orada oynuyordu” dedi.
Şahin, “Asla gideyim, ’Orada kupa vereyim, konuşayım’, aklımın ucundan bile geçmedi bütün samimiyetimle söyleyeyim. ’Buraya gelmişken kupayı verebilir misiniz?’ dediler. Ben de ’böyle bir gelenek varsa verelim’ dedim. Herhalde böyle birşey yaşayacağımı düşünmedim ama çok hassas olduğum için böyle söyledim” dedi. Şahin, turnuvada propaganda yapmaya ihtiyacı olmadığını da vurguladı.

Ekmek fırınındaki telefon hırsızlığı!İstanbul Esenyurt'ta, 3 şüpheli ekmek ve içecek almak bahanesi ile girdikleri fırından 4 bin lira değerindeki telefonunu çaldı. Yaşanan hırsızlık anları ise saniye saniye kameralara yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber