Geri Dön
SiyasetGece istifa etti sabaha karşı vazgeçti

Gece istifa etti sabaha karşı vazgeçti

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, PM toplantısında Ataşehir’de Battal İlgezdi’nin yeniden aday gösterildiği oylamanın hemen ardından istifasını duyurdu. Kılıçdaroğlu’nun durumdan haberdar olduktan sonra, toplantıya yarım saat ara verdiği öğrenildi. Ancak Kaftancıoğlu, istifa kararından yaklaşık 7 saat sonra vazgeçti.

Gece istifa etti sabaha karşı vazgeçti

Kulislerde, Kaftancıoğlu’nun İstanbul ilçelerindeki bazı aday taleplerinin yerine getirilmesi konusunda parti yönetimine “rest” çekmek amacıyla böyle bir yola başvurduğu yorumları yapıldı.

PM’den istifa etti

CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç’ın, PM toplantısında İzmir’deki adaylaşmalara itiraz ederek, “Adaylar belirlenirken bize danışılmadı. Bu durumu doğru bulmuyorum. PM’den istifa ediyorum” diyerek, salonu terk ettiği öğrenildi.

Gözyaşlarını tutamadı

Mersinli PM üyesi Fatma Güner’in PM toplantısında, Mersin için belirlenen adaylara ilişkin yaptığı konuşmada “Belirlenen adayların örgütte bir karşılığı yok” diyerek özellikle Yenişenir ilçesinin adayına karşı çıktığı belirtildi. Güner’in konuşması sırasında duygulanarak gözyaşlarına hakim olamadığı öğrenildi.

Basın toplantısı sırasında bir anda yere yığıldı!Basın mensupları açıklanacak karara odaklanmış bir şekilde bekledi. Basın toplantısı başladıktan kısa süre sonra ise, kimsenin beklemiği bir şey oldu ve Farmakoloji Bölüm Direktörü bir anda yere yığıldı. İşte son dakika haberinin detayları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler