Geri Dön

HDP’li Celal Doğan’dan 2. görüşmeye yalanlama

HDP Gaziantep Milletvekili Celal Doğan, bazı sosyal medya hesaplarından ortaya atılan, Cumhurbaşkan Recep Tayyip Erdoğan ile ikinci kez görüştüğü yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Doğan, yaptığı yazılı açıklamada, geçen hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan ile şahsen yaptığı görüşmenin ardından basına gerekli açıklamaları yaptığını vurguladı. “Ancak bazı sosyal medya hesaplarından ortaya atılan ve Sayın Cumhurbaşkanı ile ikinci kez görüştüğüm yönündeki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır” ifadesini kullanan Doğan, aynı kaynakların ortaya attığı, “Satılık vekillerin konuşulduğu” iddiasının da mesnetsiz ve yakışıksız olduğunu belirtti. Doğan, bu iddialara temel olabilecek tutumların, fikirlerin, inançların, geleneklerinde yerinin olmadığını kaydetti.

Gerga Antik Kenti'nde ilk kazma vurulduAydın'ın Çine ilçesindeki 2 bin 600 yıllık tarihi Gerga Antik Kenti'nde protokolünde katılımı ile kazı çalışmalarında ilk kazma vuruldu. Kariada ve Gizemli Köy olarak da bilinen bölgede tapınak, çeşmeler, yıkılmış kayadan yapılmış heykeller ve içinde bulunan yaşam merkezinin gün yüzüne çıkarılması planlanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber